آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۰۹۶
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰
کلیپی از بازیگر محبوب ایرانی "اکبر عبدی" در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که از سگ خود درخواست می کند تا از خدا بخواهد به مردم رحم کند.
به گزارش فیدوس: کلیپی از بازیگر محبوب ایرانی "اکبر عبدی" در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که از سگ خود درخواست می کند تا از خدا بخواهد به مردم رحم کند.
 
این کلیپ در شبکه های اجتماعی خبرساز شده است.در کلیپ منتشر شده، سگ اکبر عبدی که "سنجد" نام دارد، با لیسیدن او به او محبت می کند و اکبر عبدی از او می خواهد تا از خدا بخواهد به مردم رحم کند. همچنین او در این کلیپ تاکید می کند که سگ او بدون چشم داشت او را دوست دارد و به او محبت می کند. بسیاری از کاربران نسبت به این ویدئو واکنش نشان دادند.
 
عده ای از کاربران معتقدند که حرف او توهین به مقام انسان بوده است چرا که او از یک سگ خواسته است که برای انسان ها دعا کند. در مقابل بسیاری از کاربران از این حرکت او استقبال کردند و معتقدند که صحبت او کنایه ای به انسان های مقدس نماست و او معتقد است که دعای یک سگ از دعای آنها گیراتر و پاک تر است.
 
در کل با نگاهی به نظرات کاربران متوجه می شویم که این حرکت اکبر عبدی، یکی از پر صداترین خبرسازترین اتفاقات روزهای اخیر بوده است.
Histats.com START (standard) Histats.com END