آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۰۶۲
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
سخنگوی قوه قضاییه گفت: در دهه اول و دوم انقلاب تعدادی ممنوع‌الخروج و ممنوع ‌المعامله شده بودند که با همکاری نهادهایی از جمله سازمان ثبت اسناد و املاک، از حدود 27 هزار نفری که به دلیل تشابه اسمی ممنوع المعامله بودند، 26 هزار و 359 نفر از آنها تعیین تکلیف شدند.

به گزارش فیدوس: سخنگوی قوه قضاییه گفت: در دهه اول و دوم انقلاب تعدادی ممنوع‌الخروج و ممنوع ‌المعامله شده بودند که با همکاری نهادهایی از جمله سازمان ثبت اسناد و املاک، از حدود 27 هزار نفری که به دلیل تشابه اسمی ممنوع المعامله بودند، 26 هزار و 359 نفر از آنها تعیین تکلیف شدند.

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در یکصد و بیست و دومین نشست خبری اظهار کرد: در آستانه نهم دی هستیم، این روز نقطه عطفی در کشورمان بود و مردم در این روز توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند و یک بار دیگر وحدت و همدلی را در کشور مستحکم کردند و این روز را گرامی می‌دارم.

وی گفت: 5 دی روزی برای کاستن از بلاهای طبیعی مثل زلزله نامگذاری شده و در این ایام که بخشی از سرزمین‌مان دچار زلزله بوده از خداوند شفای عاجل همه مصدومین را درخواست می‌کنم. ان‌شاءالله همه مسولان نهایت تلاش خود را برای رفع هر مقدار از مشکلات مناطق زلزله زده که باقی مانده، انجام دهند.

سخنگوی قوه قضاییه بیان کرد: در دهه اول و دوم انقلاب تعدادی ممنوع‌الخروج و ممنوع المعامله شده بودند و مشخصات کامل‌شان ذکر نشده و مشکلاتی را ایجاد کرده بود به دلیل تشابه اسمی؛ که با همکاری سازمان ثبت اسناد و املاک و ... از حدود 27 هزار نفری که به دلیل تشابه اسمی ممنوع المعامله بودند با استعلاماتی که شد، 26 هزار و 359 نفر از آنها تعیین تکلیف شدند. نزدیک به 500 و اندی نفر باقی مانده که باید تعیین تکلیف شوند.
Histats.com START (standard) Histats.com END