آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۰۰۵
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۹
مدیرکل راه‌آهن جنوب گفت: قطار عادی از شبکه ریلی محور جنوب حذف و قطار لوکس ترکیبی 6 و 4 تخته جایگزین آن می‌شود و این قطارها از فردا فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.به گزارش فیدوس: مدیرکل راه‌آهن جنوب گفت: قطار عادی از شبکه ریلی محور جنوب حذف و قطار لوکس ترکیبی 6 و 4 تخته جایگزین آن می‌شود و این قطارها از فردا فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. 
  
عبدالکریم درویش زاده امروز، دوم دی ماه در نشست هم‌اندیشی روسای ادارات آموزش و تحقیقات راه‌آهن جمهوری اسلامی در سالن مرکز کنترل راه‌آهن جنوب اظهار کرد: در مسیر اهواز به تهران علاوه بر قطارهای قبلی یک قطار چهارتخته لوکس فدک که بهترین نوع قطاری است که هم اکنون در شبکه ریلی ایران فعالیت می‌کند در این مسیر راه‌اندازی شده است. 
  
وی  افزود: این قطار یک روز در هفته حرکت دارد و در صورت وجود تقاضا ابتدا به صورت یک روز در میان و سپس هر روز می‌شود. همچنین در ایام نوروز متناسب با تقاضا قطار اضافه می‌شود و علاوه بر آن قطار گردشگری را نیز در ایام نوروز خواهیم داشت. 
  
مدیرکل راه‌آهن جنوب تصریح کرد: تعداد قطارهای ما در حال حاضر محدود است و دو قطار به سمت مشهد داریم که یک قطار به صورت یک روز در میان و یک قطار نیز هر روز به سمت مشهد می‌رود. 
  
درویش زاده عنوان کرد: در صورتی که تقاضا از جانب مردم برای سفر به مشهد وجود داشته باشد قطارهای روزانه را به سمت این شهر افزایش خواهیم داد. 
  
وی خاطرنشان کرد:همانطور که به مردم خوزستان قول دادیم قطار عادی از شبکه ریلی محور جنوب حذف و قطار لوکس ترکیبی 6 و 4 تخته جایگزین آن شد و از فردا فعالیت خود را شروع می‌کند.
Histats.com START (standard) Histats.com END