آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۳۰۰۴
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
مربی تیم فوتبال نفت آبادان می‌گوید تیمش آماده مصاف با استقلال است.
به گزارش فیدوس: در حالی که قرار بود فراز کمالوند در نشست خبری پیش از مصاف تیمش برابر استقلال تهران شرکت کند، در محل سازمان لیگ حاضر نشد و به جای خود علی نظرزاده، مربی نفت آبادان را به نشست خبری فرستاد و دلیل این امر را سفرش به آبادان برای حضورش در جلسه هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان اعلام کرد.

این مربی درباره بازی با استقلال، گفت: از طرف آقای کمالوند مجدداً معذرت خواهی می‌کنم. ما دو بازی متفاوت با استقلال داریم و برای بازی فردا یک برنامه ریزی جدا انجام دادیم زیرا شرایط خوبی در جدول داریم و شرایط باشگاه نیز رو به بهبود می رود. به جایگاه استقلال نگاه نمی‌کنیم و می دانیم که بازی سختی پیش رو داریم و برای این بازی آماده هستیم و امیدوارم هر دو تیم بازی خوبی داشته باشند.

وی افزود: برای مصاف با استقلال غایبی نداریم و بدون محروم و مصدوم به بازی می‌رویم.

مربی نفت آبادان درباره وضعیت تیمش عنوان کرد:‌ بازی پرسپولیس با استقلال متفاوت است. وقتی وارد بازی پرسپولیس در لیگ شدیم، مجبور شدیم بسته بازی کنیم زیرا آن زمان مشکل بدنی داشتیم اما الان شرایط ما بهتر است و آقای کمالوند روی تیم حریف کار کرده است. فردا بازی متفاوتی خواهیم داشت.

نظرزاده درباره شرایط باشگاه، گفت: شرایط باشگاه رو به بهبود است و کمالوند به آبادان سفر کرده است. خبرهای خوبی به ما رسیده اما هنوز چیزی دریافت نکردیم اما شرایط خوبی را پیش بینی می کنیم.

در حاشیه این نشست مدیر رسانه‌ای صنعت نفت آبادان درباره جلسه میان کمالوند و مدیران صنعت نفت‌ گفت: هیات مدیره و مدیرعامل جلسه خوبی داشتند و امیدواریم اتفاقات خوبی برای تیم رخ بدهد. کمالوند هم به همین دلیل به آبادان رفتند تا با خبرهای خوب به تیم بازگردند. کمالوند به سازمان لیگ رفت و فسخ یک طرفه انجام داد که بهاروند شاهد هستند اما قول هایی داده شد و به همین دلیل همکاری اتفاق افتاد.
Histats.com START (standard) Histats.com END