آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۲۹۶۵
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۷
ستاره خوش نقش استقلال در مرکز زمین همچنان برای این تیم می درخشد.
به گزارش فیدوس: تبدیل به بهترین بازیکن شدن زمین در دیدارهای استقلال به عادتی برای ستاره ازبک این تیم تبدیل شده و سرور جپاروف در دیدار با ایرانجوان بوشهر نیز روز بسیار خوبی را با پیراهن استقلال پشت سر گذاشت تا با درخشش او آبی ها راهی نیمه نهایی شوند. این بازیکن پر افتخار ازبک بعد از حضور در استقلال روند بسیار خوبی را طی می کند و تقریبا در تمامی بازی های این تیم بهترین و موثر ترین بازیکن زمین برای استقلالی ها محسوب می شود.

 

جپاروف هر چند روزهای پایانی فوتبال خود را در 35 سالگی پشت سر می گذارد؛ اما عملکرد فوتبالی او نشان می دهد که فعلا تصمیمی برای افت کردن و سیر روند نزولی ندارد و البته عملکرد بدنی و پشتک های او بعد از هر گلزنی نیز سند دیگری برای این ادعا است که این ستاره ازبک با فرم بسیار خوب خود می تواند همچنان ستون این تیم در مرکز زمین باشد.

 

آبی پوشان که بعد از جباری همواره در آرزوی داشتن بازیکنی با خصوصیات او بودند، حالا یکی از بهترین بازیکنان آسیا در یک دهه گذشته را در اختیار دارند که مغز متفکر حملات این تیم است و در زمین برای استقلال همه کار می کند. یک گل و یک پاس گل برابر ایرانجوان بوشهر بعد از دبل در دیدار با سپاهان حاکی از روزهای خوب جپاروف در تیم خوب شفر است.


حضور بازیکنی با کیفیت جپاروف در استقلال نشان می دهد استفاده درست از سهمیه بازیکنان خارجی حتی با بودجه محدود تیم های ایرانی تا چه اندازه می تواند در مسیر پیشرفت فوتبال ایران و باشگاه ها تاثیر بگذارد. جپاروف که با قیمتی نزدیک به ستاره های میلیاردی لیگ برتر این فصل در استقلال حضور دارد، موثرترین بازیکن آبی پوشان است و در ارتقای سبک بازی آبی ها اثر گذاری قابل توجهی داشته است.

شاید این بازیکن برای سرمایه گذاری خیلی گزینه مناسبی نباشد اما شاید تمدید یک فصل دیگر از قرارداد او برای آبی ها امری بسیار ضروری باشد و مدیران استقلال باید از همین حالا برای جلب رضایت این بازیکن که فعلا تصمیمی برای ارائه نمایش های ضعیف ندارد،  اقدام کنند.
Histats.com START (standard) Histats.com END