آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۲۹۶۳
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۴
با اعلام سخنگوی کمیته فنی استقلال این تیم دیگر نیازی به جباری ندارد.
به گزارش فیدوس: جلسه چند روز پیش  مجتبی جباری با وینفرد شفر این شائبه را به ذهن آورد که ممکن است این بازیکن دوباره به تیمش برگردد، با این حال محمد نوری این احتمال را به طور کامل رد می کند.


نوری در این باره به خبرنگار ما می گوید: من نمی دانم چرا اینقدر رسانه ها روی این مسائل حساس هستند اما من فکر می کنم این موضوع حل شده است. دیگر نیازی نیست چندان به آن بپردازیم. 


او در مورد سرنوشت جباری هم می گوید: اگر نیاز به مغز متفکر باشد چپاروف دارد این کار را انجام می دهد، او هم نبض بازی را در اختیار دارد و هم گل می زند. با این شرایط فکر نمی کنم نیازی به حضور جباری داشته باشیم هرچند که من برای ایشان احترام زیادی قائل هستم و جباری را یکی از بازیکنان تاریخ باشگاه استقلال می دانم.


مجتبی جباری به دلیل انتقاد به وضعیت موجود در یکی از تمرینات استقلال به سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال از حضور در تمرینات این تیم منع شد و هرگز اجازه بازگشت به میادین را پیدا نکرد.


نکته عجیب این که مدیران استقلال هرگز حاضر به تماس با جباری نشدند تا این که امروز مشخص شد این بازیکن در لیست مازاد آبی ها قرار گرفته است و باشگاه قصد دارد نام او را از لیست خارج کند.


جباری در حال حاضر از تیم های گسترش فولاد تبریز و مشکی پوشان پیشنهاد دارد و احتمالا از بین آنها یکی را برای آینده فوتبال خود انتخاب خواهد کرد.
برچسب ها: جباری ، استقلال ، فیدوس
Histats.com START (standard) Histats.com END