آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۵۲۹۲۸
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
زلزله‌ای به بزرگی ۵.۲ ریشتر شامگاه (چهارشنبه ۲۹ آذرماه) تهران را لرزاند و تنها دو روزنامه توانستند در شماره امروز خود (سی‌ام آذرماه) مطلبی را به این موضوع اختصاص دهند.

به گزارش فیدوس: زلزله‌ای به بزرگی ۵.۲ ریشتر شامگاه (چهارشنبه ۲۹ آذرماه) تهران را لرزاند و تنها دو روزنامه توانستند در شماره امروز خود (سی‌ام آذرماه) مطلبی را به این موضوع اختصاص دهند.
روزنامه «همشهری» امروز به چاپ دوم رسید و تیتر یک خود را به خبر زمین لرزه تهران اختصاص داد. این روزنامه تیتر یک خود را «تهران لرزید و نخوابید» برگزیده و به زمین لرزه ۵.۲ ریشتری شب گذشته که در مرز استان تهران و البرز رخ داده و موجب زمین لرزه در استان‌های تهران، گیلان، البرز، قم، مرکزی وقزوین شده، اشاره کرده است.

«همشهری» همچنین به سخنان کرکه آبادی، مدیرکل دفتر شهرداری تهران پرداخته  و آخرین اخبار تا ساعت ۲:۳۰ بامداد درباره زمین لرزه  را منتشر کرده است.

روزنامه «آرمان امروز»  در همین راستا مطلبی در صفحه نخست خود با تیتر «جزئیات زلزله ۵.۲ ریشتری تهران» و روتیتر «مرکز زلزله؛ مشکین دشت» منتشر کرده است. این روزنامه به سخنان اسماعیل نجار، رییس سازمان مدیریت بحران کشور درباره زمین لرزه شب گذشته که ساعت ۲۳:۳۰ رخ داد، پرداخته است.
Histats.com START (standard) Histats.com END