آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۹۵۱۲
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
بازیگر سینما درباره نوع پوشش و سوالات دیگر آرش ظلی‌پور مجری برنامه «من و شما» پاسخ داد.

به گزارش افکارنیوز، حسام نواب صفوی با حضور در برنامه «من و شما» پاسخگوی سوالات آرش ظلی‌پور مجری برنامه شد.
وی در ابتدای گفتگو عنوان کرد که اصلا به مردم نگاه از بالایی ندارد و گفت: من نگاهم نگاه مردم است و با این مردم بزرگ شدم برای همین به کسی اصلا نگاه از بالا ندارم. شاید این شائبه به خاطر این است که قدم بلند است!
هیچ اصراری برای شبیه شدن به الویس پریسلی ندارم
آرش ظلی‌پور درباره ظاهر این بازیگر و استفاده مکرر از رنگ سیاه و سفید در پوشش‌اش پرسید که او بیان کرد: برای این استفاده می‌کنم که سیاه و سفید باید با هم برابر باشند و این مخالف نژادپرستی است!
نواب صفوی با رد این موضوع که متاثر از الویس پریسلی است و ظاهرش را مشابه او درست می‌کند، گفت: من در خیلی از کارها سعی کردم از این نوع گریم فاصله بگیرم، نوع جمجمه‌ام خدادادی است و هیچ اصراری برای شبیه شدن به این خواننده ندارم.
ظلی‌پور با اشاره به عمل زیبایی که روی صورت این بازیگر انجام شده از او پرسید «چرا حتی فرم موهایت را هم شبیه این خواننده میکنی» که نواب صفوی در پاسخ گفت: من یک عمل زیبایی انجام دادم که به این خاطر بود که بینی‌ام شکسته شد و مجبور شدم عمل کنم. مدل موی من هم همین است مگر اینکه در فیلمی تغییر بدهم. اولین بار خیلی سال پیش قبل از سینما به من گفتند که شبیه این خواننده هستم اما باید بگویم که شباهت با او برایم مهم نیست بیشتر تفکرش را دوست دارم که نقض نژادپرستی است.
65 میلیاردتومان ؛ فروش اخراجی‌ها معادل پول الان
نواب صفوی در ادامه این بخش درباره حضورش در دو فیلم پرفروش دهه 80 و دهه 90 گفت: من هم «نهنگ عنبر 2» را دوست دارم و هم «اخراجی‌ها 2»؛ نقش رسول در «اخراجی‌ها 2» برایم نقش مهمی بود چون هر بازیگری دوست داشت آن را بازی کند. برای من آن نقش آسان بود چون خودم بودم.
ظلی‌پور با بیان اینکه در یکی از مصاحبه‌هایش به این موضوع اشاره کرده که دست و پایش مقابل دوربین برای ایفای این نقش می‌لرزیده از او پرسید با این اوصاف چطور نقش برایت آسان بود که این بازیگر پاسخ داد: من به این خاطر آن حرف را زدم که همیشه فکر می‌کردم رسول را چه کسی بازی خواهد کرد. یکی از بهترین شخصیت‌هایی بود که لوتی منش بود و هنوز که هنوز است من دیالوگ‌هایش را از مردم می‌شنوم. باید بدانید که اگر اخراجی‌ها معادل پول الان می‌فروخت چیزی حدود 65 میلیارد تومان می‌شد.
نمی‌دانستم رضا یزدانی بازی هم می‌کند
وی در بخشی از گفتگو با تماشای تصویر رضا یزدانی و در پاسخ به این پرسش که چقدر موافق است یک خواننده بازیگر هم باشد، گفت: رضا همسفر خیلی خوبی است و خواننده خیلی خوبی هم هست. اما من نمی‌دانستم که بازی هم می‌کند! در کل باید بگویم که این فرمول که هم بازیگر باشی و هم خواننده در کل دنیا جواب نداده است. مطمئناً اگر جواب می‌داد من خودم این کار را می‌کردم! چراکه من اول می‌خواستم خواننده بشوم اما بعد پشیمان شدم و تصمیم گرفتم بازیگر شوم و باز تصمیمم عوض شد و به سمت حقوق آمدم. من برای همه کارهایی که می‌کنم تحصیلات آکادمیکش را دارم.
 
پرونده ازدواجم تحت بررسی است! / پرونده شکایت از تهیه‌کننده «توفیق اجباری» به خوشی مختومه شد
پرونده شکایت از تهیه‌کننده «توفیق اجباری» به خوشی مختومه شد
حسام نواب صفوی درباره سابقه شکایتش از سید کمال طباطبایی نیز گفت: آن اتفاق تمام شد و من فهمیدم که آقای کمال طباطبایی برای آن دیالوگ سوءنیتی نداشت و بعدش با هم دوست شدیم و این دوستی ادامه دارد.
وی پس از این حرف در پاسخ به سوال مجری به پرونده بسته شدن شبکه فارسی وان نیز اشاره کرد و گفت: این اقدام از طرف من بوده و این شبکه در نهایت بسته شد و پرونده‌اش مختومه است.
آن مجری (سالومه) در حدی نیست که از او شکایت کنم
ظلی‌پور در این بخش به حاشیه اخیر و صحبت‌های مجری زن شبکه فارسی زبان (سالومه) نیز اشاره کرد و صفوی گفت: آن آدم در حدی نیست که بخواهم از او شکایت کنم از رسانه ملی برای اباطیل این افراد استفاده نکنیم.
وی در بخشی دیگر از گفتگو با اشاره به عکسی از گریمی که شباهت زیادی به تمثال‌های حضرت عباس (ع) دارد، گفت: آن گریم برای حضرت عباس است اما اعتقادات قلبی من اجازه نمی‌داد که تصویر ایشان در کاری پخش شود. این گریم انجام شد و در نهایت من این اجازه را به خودم ندادم که آن نقش را بازی کنم. اما شاید برای گریم حربن ریاحی آن را در نظر بگیریم.
در ازدواج مصمم‌تر شدم
بازیگر فیلم «نان، عشق، موتور 1000» درباره اینکه چرا ازدواج نمی‌کند، گفت: الان برای ازدواج مصمم‌تر هستم اما این موضوع تحت بررسی است. شاید کسی در زندگی‌ام باشد اما مصلحت این است که از این سوال بگذریم.
وی درباره ملاک‌هایش برای همسر آینده‌اش نیز اشاره داشت: کسی باید باشد که من و کارم را بفهمد. بازیگری کار سختی است و وکالت هم کارسختی است و من باید محرم اسرار مردم باشم بنابراین همسر آینده من باید اینها را متوجه بشود.
اگر بخواهم فالوور بخرم 10 میلیون می‌خرم
وی در پایان در واکنش به شائبه فالوور خریدن برای اینستاگرام گفت: هرگز فالوور نخریدم اگر بخواهم مرتکب چنین این عملی بشوم 10 میلیون می‌خرم نه 100 هزار تا! ما باید بدانیم که فالوور چیزی را برای بازیگر عوض نمی‌کند و فالوور معیار تشخیص محبوبیت نیست که اگر باشد باید فیلم‌های خیلی از بازیگران بفروشد که نمی‌فروشد.
گفتنی است؛ «من و شما» هر هفته جمعه‌ها به تهیه‌کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی‌پور ساعت 14 روی آنتن می‌رود.
منبع: افکار نیوز
Histats.com START (standard) Histats.com END