آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۹۴۶۶
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۹
معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران درباره حادثه دلخراش غرق شدن دانشجوی این دانشگاه در استخر دانشگاه آزاد ساری توضیحاتی ارائه داد.
به گزارش فیدوس:معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران درباره حادثه دلخراش غرق شدن دانشجوی این دانشگاه در استخر دانشگاه آزاد ساری توضیحاتی ارائه داد. 
 
 با توجه به نگاه ویژه وزارت بهداشت به امور فوق برنامه دانشجویان با هدف پرکردن بخشی از اوقات فراغت و دور شدن از ناهنجاری‌های اجتماعی و حفظ و ارتقا سلامتی دانشجویان ، معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در راستای سیاست‌های وزارت بهداشت، مطابق روال سال‌های گذشته با توجه به علاقمندی و استقبال دانشجویان و پیگیری شورای صنفی ، برنامه تفریحی شنا را از هفته چهارم مهرماه برای دانشجویان پسر و دختر این دانشگاه فراهم کرده است. 
 
دانشگاه علوم پزشکی مازندران به دلیل نداشتن استخر اختصاصی برای فراهم کردن اجرای این برنامه با مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی ساری با در نظر گرفتن همه شرایط ممکن در قرارداد از قبیل تامین ناجی و ایمنی و سرویس‌دهی ، برای یک سانس به صورت اختصاصی عقد قرارداد کرده تا برای هر جلسه تعداد 40 نفر از دانشجویان بتوانند از امکانات این مجموعه دانشگاهی استفاده کنند. 
 
با توجه به ثبت نام به عمل آمده از دانشجویان و پیگیری شورای صنفی معاونت دانشجویی فرهنگی، طبق روال کاری با هماهنگی و اعلام آمادگی عوامل استخر دانشگاه آزاد اسلامی ساری ، تعداد 34 نفر از دانشجویان از جمله مرحوم قربانزاده دانشجوی جدیدالورود دانشگاه در رشته هوشبری پنج شنبه 27 مهر در ساعت 19.30 وارد این استخر شده که پس از حدود 20 دقیقه از زمان برنامه شنا علیرغم حضور ناجیان استخر این ضایعه دلخراش رخ داده و جامعه دانشگاهی را در سوگ فرو برد. 
 
معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ضمن ابراز تأسف و تاثر فراوان، این مصیبت بزرگ را به خانواده وی و جامعه دانشگاهی و دانشجوئی تسلیت از درگاه خداوند منان رحمت و مغفرت واسعه الهی برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای بازماندگان مسئلت دارد.
منبع: میزان
Histats.com START (standard) Histats.com END