آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۹۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۶
بازیگر فیلم "ماجرای نیمروز" گفت: امسال سیمرغ جشنواره را نخواهم گرفت. من کلاً برنامه‌ای برای فجر ندارم به آن فکر نمی‌کنم. امیدوارم آثاری که در آنها به ایفای نقش پرداختم موفق شوند و مخاطب با آنها ارتباط برقرار کند. من به جز این اتفاق به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کنم.

به گزارش فیدوس: بازیگر فیلم "ماجرای نیمروز" گفت: امسال سیمرغ جشنواره را نخواهم گرفت. من کلاً برنامه‌ای برای فجر ندارم به آن فکر نمی‌کنم. امیدوارم آثاری که در آنها به ایفای نقش پرداختم موفق شوند و مخاطب با آنها ارتباط برقرار کند. من به جز این اتفاق به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کنم.
هادی حجازی‌فر بازیگر فیلم ماجرای نیمروز در خصوص فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: این روزها مشغول بررسی برخی از پیشنهادات بوده و برخی کارهای عقب افتاده را تکمیل می‌کنم اما به امید خدا اگر شرایط به درستی پیش برود آخر هفته آینده در پروژه ای تازه حضور خواهم یافت.
وی درباره حضور خود در جشنواره فجر امسال افزود: امسال علاوه بر فیلم "به وقت شام" به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا دو نقش کوتاه در فیلم‌های "دارکوب" و "آستیگمات" دارم و به نوعی تاکنون با سه فیلم در راه فجر هستم.
بازیگر فیلم ایستاده در غبار درباره همکاری مجدد با محمدحسین مهدویان تاکید کرد: فیلم تازه مهدویان با نام "لاتاری" همچنان در انتظار دریافت پروانه ساخت است و به محض دریافت پروانه، ساخت را شروع کرده و آن را به فجر خواهیم رساند.
 
هادی حجازی‌فر
حجازی فر درباره احتمال دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: امسال سیمرغ جشنواره را نخواهم گرفت. من کلاً برنامه‌ای برای فجر ندارم به آن فکر نمی‌کنم. امیدوارم آثاری که در آنها به ایفای نقش پرداختم موفق شوند و مخاطب با آنها ارتباط برقرار کند. من به جز این اتفاق به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کنم.
منبع: افکار نیوز
Histats.com START (standard) Histats.com END