آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۹۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
اگر CAS دلایل طارمی و باشگاه را بپذیرد شاید پرسپولیس صاحب این شانس شود که از محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی فرار کند.
به گزارش فیدوس: تلاش وکلای مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس برای تعدیل یا رفع محرومیت باشگاه و این بازیکن ادامه دارد؛ اما روند پیگیری پرونده به گونه ای است که به نظر می رسد محرومیت 4 ماهه طارمی پابرجا است؛ اما ممکن است غرامت 789 هزار یورویی و محرومیت باشگاه از دو پنجره نقل و انتقالاتی مرتفع شود که این می تواند خبر خوب و مهمی برای پرسپولیس باشد.

اعتراض وکلای طارمی

مهدی طارمی طی روزهای اخیر از طریق وکلای خارجی اش به CAS دادگاه داوری ورزش اعتراض خود را به حکم صادر شده علیه خودش و باشگاه فرستاده است. این اعتراض در این رابطه است که دستور لغو موقت محرومیت طارمی تا رسیدگی نهایی به این پرونده گرفته شده و این بازیکن فعلا محروم نباشد و بتواند بازی کند. طارمی از طرف دیگر اعتراضی هم به اصل رای و غرامت 789هزاریورویی داشته است.

محرومیت مهدی پابرجاست!

اما از باشگاه پرسپولیس هم خبر می رسد که این باشگاه نیز به CAS اعتراض کرده است که طارمی ابتدا با پرسپولیس قرارداد بسته و سپس به ترکیه رفته است. خبر دیگری که در این رابطه وجود دارد این است که طارمی هم این موضوع را تلویحا تایید کرده که ابتدا با پرسپولیس قرارداد بسته است؛ اما بعد از این اتفاق حالا سوال تازه ای برای CAS  به وجود آمده است که چرا طارمی که با پرسپولیس قرارداد داشته با ریزه اسپور قرارداد بسته است و این خودش تخلف محسوب می شود. درواقع حتی اگر CAS دلایل باشگاه پرسپولیس و طارمی را قبول کند محرومیت چهارماهه او به دلیل این تخلف پابرجا خواهد بود. در واقع محرومیت چهارماهه که از سوی فیفا برای طارمی اعلام شده است به خاطر تخلفی است که او انجام داده و ضمن داشتن قرارداد با باشگاه دیگری قرارداد بسته است حالا چه ابتدا با پرسپولیس قرارداد بسته باشد و چه با ریزه اسپور او چهارماه محروم خواهد شد؛ اما آنچه در این اعتراض تغییر خواهد کرد حکم محرومیت باشگاه و البته غرامت 789هزاریورویی است.

جای پرسپولیس و ریزه اسپور عوض می شود؟

اگر دادگاه عالی ورزش اعتراض وکلای پرسپولیس و طارمی را بپذیرد آن وقت جای پرسپولیس و ریزه اسپور عوض خواهد شد و طارمی باید غرامت 789 هزار یورویی را به پرسپولیس بپردازد و البته چون برای این تیم بازی کرده است ناخودآگاه پرداخت این غرامت منتفی است. از طرف دیگر دفاع خوب وکلای باشگاه پرسپولیس می تواند محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس را منتفی کند که این می تواند اتفاق مهمی برای این تیم باشد.
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END