آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۹۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
دروازه‌بان پرسپولیس پس از شکست برابر الهلال پیامی در اینستاگرام خود منتشر کرد.
به گزارش فیدوس: پرسپولیس شب گذشته و در عمان با تساوی ۲-۲ مقابل الهلال متوقف شد تا از صعود به فینال لیگ قهرمانان باز بماند. دروازه‌بان پرسپولیس پس از شکست برابر الهلال پیامی در اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت:« خيلي دوست داشتيم بازي هاي آسيايي پايان خوبي داشته باشه و قهرماني رو تقديم هواداران كنيم ولي با بد شانسي تموم شد .
اين باخت تجربه خيلي بزرگي به ما داد و نگاه ما رو عوض كرد ، اين شكست مثل قهرمان نشدن دو سال قبل بود كه تيم در عين شايستگي با كم شانسي به هدفش نرسيد ولي مردانه جنگيد و با اقتدار قهرمان شد. 
اين شكست نگاه ما رو به اوج برد و درس هاي زيادي داد ، مطمئن باشيد با تجربه اي كه كسب كرديم سال ديگه با اقتدار ميجنگيم واسه قهرماني.
بازي هاي آسيايي با همه خاطرات تلخ و شيرين به پايان رسيد ، مطمئنأ حضور شما هواداران عزيز و فهيم پرسپوليس در بازي هاي آينده دلگرمي زيادي واسه تكرار قهرماني ليگ و كسب قهرماني جام حذفي به ما خواهد داد.
وجود شما نعمت بزرگي هست و در بازي هاي آسيايي از نبود شما ضربه هاي زيادي خورديم و اميدواريم سال بعد مسابقات در حضور شما باشد نه اينكه اكثر مسابقات را در كشور هاي بيگانه برگزار كنيم.»
منبع: ورزش 3
Histats.com START (standard) Histats.com END