آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۹۱۲۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰
بازار رئیس جدید خود را شناخت
به گزارش خبرنگار فیدوس امین توانایی از چهره‌های جوان و فعال بازار آبادان پس از استعفا محمد زندی طبق قانون به عنوان رئیس اتاق اصناف آبادان انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار فیدوس امین توانایی از چهره‌های جوان و فعال بازار آبادان پس از استعفا محمد زندی طبق قانون به عنوان رئیس اتاق اصناف آبادان انتخاب شد.

بازار آبادان طی دو سال اخیر شرایط بسیار سختی را به لحاظ اقتصادی پشت سر گذاشته است همچنین این بازار طی این مدت به دلیل پاره‌ای فشارها و دخالت‌ها در امور داخلی خود و همچنین تحت فشار گذاشتن روئسا و اعضاء آن از سوی برخی افراد و جریان‌ها به خصوص در سیستم مدیریت سابق اقتصادی منطقه مشکلات فراوانی را تجربه کرده بود.

امین توانایی به عنوان یکی از مدیران باسابقه بازار که در خصوص مسائل جاری و مشکلات منطقه آگاهی و شناخت خوبی دارد و همچنین رابطه بسیار نزدیک با مجموعه اتحادیه‌های بازار و احمد زندی طی دو سال گذشته به عنوان نایب رئیس بازار داشته در گفتگو با خبرنگار فیدوس گفت: برنامه داریم بازار آباد ان را طی چند ماه آینده برای یک تغییر بزرگ به لحاظ جایگاه و موقعیت آماده کنیم.

ایشان تشریح کرد: مجموعه بازار آبادان متشکل از افرادی ریشه‌دار, با سابقه و با تجربه هستند که می‌توانند تحول اساسی در وضعیت اقتصادی منطقه ایجاد کنند, این بازار متاسفانه به لحاظ جایگاه و موقعیت آسیب‌هایی دیده که باید جبران شود.

آقای توانایی در توضیح برنامه‌های اتاق اصناف اشاره کرد: برنامه ما حفظ عزت و آبروی بازار و توسعه کسب و کار در بازار آبادان مطابق پیشرفت‌های روز تجارت و کسب و کار در دنیا است, در این زمینه هم تجربه خوبی در بدنه بازار وجود دارد و هم اشتیاق مناسبی داریم.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۳
0
0
بسیار عالی
Histats.com START (standard) Histats.com END