آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۹۱۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶
«کاوه رضایی به لطف آن شوخی بی‌مزه حالا یکی از ستاره‌های لیگ بلژیک است. بازیکنی که حالا دوباره به تیم ملی برگشته و می‌تواند یکی از وینگرهای تیم کی‌روش در جام جهانی باشد. واقعا باید ستود آن دهانی که بی‌موقع باز شد و شوخی تمسخرآمیزش را که فوتبال ایران را صاحب یک ستاره بین‌المللی جدید کرد!»

به گزارش فیدوس: «کاوه رضایی به لطف آن شوخی بی‌مزه حالا یکی از ستاره‌های لیگ بلژیک است. بازیکنی که حالا دوباره به تیم ملی برگشته و می‌تواند یکی از وینگرهای تیم کی‌روش در جام جهانی باشد. واقعا باید ستود آن دهانی که بی‌موقع باز شد و شوخی تمسخرآمیزش را که فوتبال ایران را صاحب یک ستاره بین‌المللی جدید کرد!»
درباره جدایی کاوه رضایی از استقلال و حضورش در فوتبال اروپا نوشت: «مدیر برنامه‌های کاوه برای مذاکره به دفتر استقلال رفت. شوخی بد مسئولان نقل‌وانتقالات استقلال با نحوه سخن گفتن این مدیر برنامه‌ها اما بازی را به هم زد. کاوه دو روز بعد با قراردادی حدود ۲۰۰ هزار دلاری که شاید فقط ۲۵ درصد مبلغ قراردادی بود که با استقلال می‌بست، به لیگ بلژیک رفت؛ به شارلوا. مسئولان خوش‌خیال استقلال می‌گفتند او مثل سجاد حتی یک نیم‌فصل هم در تیم جدیدش دوام نمی‌آورد و برمی‌گردد اما این پسر به لطف آن شوخی بی‌مزه حالا یکی از ستاره‌های لیگ بلژیک است. بازیکنی که حالا دوباره به تیم ملی برگشته و می‌تواند یکی از وینگرهای تیم کی‌روش در جام جهانی باشد. واقعا باید ستود آن دهانی که بی‌موقع باز شد و شوخی تمسخرآمیزش را که فوتبال ایران را صاحب یک ستاره بین‌المللی جدید کرد!»
Histats.com START (standard) Histats.com END