آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۹۰۵۶
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳
با تصمیم کمیته اخلاق دو بازیکن خاطی تیم تراکتورسازی تا اطلاع ثانوی از حضور در میادین ورزشی محروم شدند.


به گزارش فیدوس: با تصمیم کمیته اخلاق دو بازیکن خاطی تیم تراکتورسازی تا اطلاع ثانوی از حضور در میادین ورزشی محروم شدند.
مهدی کیانی و عارف آغاسی دو بازیکن تراکتورسازی که چند روز قبل در تمرین این تیم درگیری فیزیکی پیدا کردند، با تصمیم کمیته اخلاق تا اطلاع ثانوی محروم شدند. درگیری این دو بازیکن که از یک شوخی شروع شده بود، با چاقوکشی منجر شد و سر و صدای زیادی در فضای فوتبال به وجود آورد.

نکته قابل توجه درباره کیانی و آغاسی حضور آنها در ترکیب اصلی بازی با پارس جنوبی بود. در این شرایط خیلی ها منتظر واکنش مسئولان تراکتورسازی و به خصوص یحیی گل محمدی بودند که خبر رسید سرمربی تراکتور تصمیم گیری در این باره را به مسئولان باشگاه واگذار کرده است.

با همه اینها کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال قبل از باشگاه تراکتورسازی به موضوع ورود کرد و در حکم موقت خود رای به محرومیت این دو بازیکن داد.
 
مسئولان کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال که همواره به مسائل اینچنینی ورود کرده و به بررسی موضوع پرداختند، در اقدام اول رای به محرومیت کیانی و آغاسی از حضور در مسابقات تا اطلاع ثانوی دادند. کمیته اخلاق طی روزهای آینده موضوع درگیری دو بازیکن تراکتورسازی در رختکن را بررسی می کنند و با واکاوی مستندات و شنیدن اظهارات شاهدان ماجرا تصمیم نهایی در خصوص آنها را اتخاذ خواهند کرد.


Histats.com START (standard) Histats.com END