آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۹۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
سرمربی استقلال با آرامش و در شرایطی "نرمال" عملکرد بازیکنان خود در تمرین چهارشنبه را نظاره کرد.


به گزارش فیدوس؛ سرمربی استقلال با آرامش و در شرایطی "نرمال" عملکرد بازیکنان خود در تمرین چهارشنبه را نظاره کرد.
 تمرین مهم و تاثیر گذار بازیکنان استقلال روز چهارشنبه پشت درهای بسته برگزار شد. با توجه به سبک بودن تمرین روز 5 شنبه، این جلسه تمرینی مهم ترین تمرین بازیکنان استقلال برای دیدار با فولاد خوزستان در روز جمعه بود.

فولاد خوزستان اولین حریف شفر در دوران مربی گری در ایران است و قطعا سرمربی استقلال برای این دیدار از انگیزه بالایی برخوردار است. سرمربی تازه وارد آبی ها که درست یک هفته از شروع به کار او در تهران می گذرد، روز چهارشنبه بر خلاف تمرینات قبلی استقلال کمتر فریاد زد و در اکثر دقایق تمرین، نظاره گر عملکرد بازیکنان بود.

شفر البته بعد از اشتباهات بازیکنان، در صحبت هایی کوتاه و شخصی خواسته های خود را به آنها گوشزد می کرد؛ اما روز چهارشنبه را می توان آرام ترین روز سرمربی استقلال در جریان تمرین دانست. سرمربی آبی ها در طول هفته تمامی خواسته های خود را به بازیکنان منتقل کرد و ترجیح داد تا در این جلسه تمرینی، بیشتر روی کلیات تمرین و مرور کارهای تاکتیکی تمرکز کند تا بازیکنان با استرس کمتری برای دیدار با فولاد خوزستان آماده شوند.
 
 

 

دور کردن استرس از بازیکنان استقلال، یکی از اصلی ترین خواسته های شفر محسوب می شود. سرمربی استقلال طی یک هفته گذشته با رفتارهایی آرامش بخش سعی در تزریق آرامش به تیم خود داشت، زیرا بازگشت انگیزه و مسائل روحی و روانی را حلقه مفقوده در موفقیت استقلال می دانست.

شاگردان شفر روز 5 شنبه آخرین جلسه تمرینی خود را برگزار خواهند کرد و سپس ساعت 17 روز جمعه در اولین نمایش با مربی آلمانی خود برابر فولاد خوزستان قرار می گیرند. هر چند شفر بارها اعلام کرده برای ساخت استقلال مورد نظر خود به زمان نیاز دارد؛ اما قطعا هواداران این تیم برای رونمایی از دست پخت سرمربی آلمانی لحظه شماری می کنند.
 منبع: نود
Histats.com START (standard) Histats.com END