آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
سازمان لیگ بعد از برگزاری قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از تغییر برنامه زمان بندی شده برگزاری دربی حساس پایتخت خبر داد.
به گزارش فیدوس؛ در شرایطی که پیش از این اعلام شده بود دو تیم مطرح پایتخت روز پنجم آبان ماه به مصاف هم می روند تا در هفته دهم لیگ برتر روبروی هم قرار بگیرند، سازمان لیگ برتر بعد از قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی تاریخ این دیدار را تغییر داد.

در اطلاعیه سازمان لیگ برتر آمده است: «قرعه کشی مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی شامگاه دوشنبه برگزار شد که ۱۶ تیم حاضر در این رقابت‌ها حریفان خود را شناختند. این مرحله قرار است روزهای سوم و چهارم آبان برگزار شود. البته دیدار نساجی و استقلال برای اینکه استقلال بتواند در ورزشگاه آزادی میزبان نساجی باشد، روز ۲۸ مهر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و فردای این روز پرسپولیس در مرحله یک‌شانزدهم نهایی در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت می‌رود. این تداخل باعث شد تا داربی پایتخت بین استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته دهم لیگ برتر به احتمال زیاد چهارم آبان برگزار شود».

به این ترتیب اولین دربی تهران که با حضور دو مربی خارجی سرشناس می تواند توجه همگان را به ورزشگاه بزرگ آزادی جلب کند، 24 ساعت زودتر از زمان بندی قبلی برگزار خواهد شد تا علاقمندان به دو تیم شاهد نمایش تیم های محبوب خود در این مصاف حساس و سرنوشت ساز باشند.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END