آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۶۹۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
در پی انتشار خبری مبنی بر تک‌خوانی زنان در نمایش «خورشیدهای همیشه»‌ در پردیس تئاتر شهرزاد، روابط عمومی این مجموعه نسبت به این خبر واکنش نشان داد.
به گزارش فیدوس؛ در پی انتشار خبری مبنی بر تک‌خوانی زنان در نمایش «خورشیدهای همیشه»‌ در پردیس تئاتر شهرزاد، روابط عمومی این مجموعه نسبت به این خبر واکنش نشان داد.
 در پی درج خبری مبنی بر تک‌خوانی بانوان در نمایش «خورشیدهای همیشه» به کارگردانی بهاره رهنما، روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد اطلاعیه‌ای را منتشر کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: «به نام خداوند رحمان. ضمن تسلیت شهادت امام اخلاق، حسین بن علی(ع)، متاسفانه امروز با نقدی غیرمنصفانه روبرو شدیم که علیرغم میل باطنی، ما را بر آن داشت تا این یادداشت را تحریر کنیم. به این امید که اندکی منصف باشیم و راست‌گویی را سر لوحه زندگی خویش قرار دهیم.

1- «خورشیدهای همیشه» نمایشی مذهبی است در رثای مظلومیت سرور و سالار شهیدان حسین بن علی(ع) از زبان سه بانوی بزرگوار، حضرت زینب (س)، ام‌البنین و رباب (س)، نمایشی شاعرانه که شیفتگی این سه بانوی باعزت را به امام شهیدان بازگو می‌کند. مدیریت پردیس تئاتر شهرزاد به احترام این روزها و شب‌های عزا موافقت خود را با اجرای این نمایش اعلام و دست به تولید این اثر زد تا در راستای ترویج فرهنگ عاشورایی در میان خیل جوانان دوست‌دار اهل بیت کاری هر چند ناچیز کرده باشد.

2- روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد ضمن ابراز تأسف از انتشار فیلمی کوتاه از اینستاگرام شخصی عوامل نمایش در خبر منتشر شده، این عمل را تقبیح کرده و اعلام می‌دارد که ای کاش دوستان نمایش را می‌دیدند و بعد دست به خبرسازی جعلی می‌زدند، زیرا تصویر منتشرشده هیچ ربطی به اجرای «خورشیدهای همیشه» ندارد و صرفا تصویری است از مراحل ضبط یک موسیقی آوایی دریک استودیوی صدابرداری که متاسفانه در اقدامی هماهنگ نشده، بعضی از اعضای گروه برای دعوت ازدوستان خود برای دیدن نمایش در فضای مجازی «شخصی» منتشر کرده‌اند.

3- گروه اجرایی و روابط‌عمومی این پردیس تئاتر به همین بهانه فرصت را مغتنم شمرده و از مسئولین و مخاطبان عزیز تئاتر که دل در گرو عشق به امام حسین (ع) و یاران وفادارش دارند، دعوت می‌کند تا از نمایش مذهبی و شاعرانه «خورشیدهای همیشه» دیدن کنند. خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند. انشاالله»
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END