آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۶۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
مسئولان باشگاه تراکتورسازی پس از تسویه‌حساب ٧ پرونده خطرساز در فیفا موفق به جلب رضایت دو مربی و دو بازیکن سابق خود شدند.
به گزارش فیدوس؛ مسئولان باشگاه تراکتورسازی پس از تسویه‌حساب ٧ پرونده خطرساز در فیفا موفق به جلب رضایت دو مربی و دو بازیکن سابق خود شدند.
 بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا علاوه بر پرونده‌های موجود در فیفا، نام فرشید طالبی و مرتضی اسدی در بین طلبکاران باشگاه تراکتورسازی دیده می‌شد که بر همین اساس مذاکرات لازم در روزهای اخیر بین دو طرف صورت گرفت و تراکتوری‌ها موفق به جلب رضایت دو بازیکن سابق خود شدند.

بر این اساس با توجه به توافقات صورت گرفته اسدی و طالبی شکایت خود را پس گرفتند و دیگر مشکلی از این ناحیه برای حضور تراکتورسازی در رقابت‌های آسیایی وجود نخواهد داشت.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی همچنین جهت پیشگیری از ارسال شکایت‌های جدید به فیفا با تاوارس و تکسیرا دو مربی خارجی فصل گذشته خود نیز توافق کردند.

بر اساس توافقنامه‌ای که به امضا رسیده، این دو مربی مطالبات خود را دریافت خواهند کرد و به همین دلیل از شکایت خودداری می‌کنند تا پرونده تازه‌ای برای تراکتورسازی در فیفا گشوده نشود.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END