آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۵۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
برانکو: اگر از شب‌نشینی و اختلاف با سیدجلال می‌دانید بگویید
برانکو ایوانکوویچ که اکنون ذهن او را ماجرای مربوط به محرومیت از نقل و انتقالات تیمش و همچنین بازی برگشت مقابل الهلال درگیر کرده، با حاشیه مربوط به اختلاف با سیدجلال حسینی نیز مواجه شده تا در پایان تمرین امروز پذیرای خبرنگاران باشد و به این مساله پاسخ دهد.


به گزارش فیدوس؛ سرمربی کروات سرخپوشان برای سومین روز پیاپی با توجه به حواشی به وجود آمده مجبور شد در پایان تمرین تیمش پاسخگوی خبرنگاران باشد.

 برانکو ایوانکوویچ که اکنون ذهن او را ماجرای مربوط به محرومیت از نقل و انتقالات تیمش و همچنین بازی برگشت مقابل الهلال درگیر کرده، با حاشیه مربوط به اختلاف با سیدجلال حسینی نیز مواجه شده تا در پایان تمرین امروز پذیرای خبرنگاران باشد و به این مساله پاسخ دهد.

ماجرای مربوط به شب نشینی بازیکنان در امارات
من نمی‌دانم و خبر ندارم، خبرنگاران نوشته‌اند. اگر آنها نوشته‌اند، خودشان هم بگویند که چه کسانی بودند و با چه کسانی رفتند. این‌ها مسائل داخلی ماست. اگر می‌دانند چه کسی بیرون بوده، چرا نمی‌نویسند؟! من هم می‌توانم همین‌طوری حرف بزنم. چه کسی بوده؟ اگر می‌دانند اسم و فامیل بنویسند، نه اینکه حدس و گمان بزنند. من هم امروز از خبرنگاران شنیدم. اگر می‌دانند که بودند، به من هم بگویند و اسم و فامیل بدهند.

تا من هستم کاپیتان سیدجلال هست
سید جلال کاپیتان و بازیکن ماست. تا زمانی هم که من هستم، او کاپیتان خواهد بود. نمی‌دانم مشکل کجاست یا چه کسی برای‌مان حاشیه می‌سازد. ما که نمی‌سازیم. ما با هم صحبت کردیم، منفی و مثبت‌ها را کنار یکدیگر گذاشتیم. من مجبور بودم تصمیم بگیرم، اما تصمیم جمعی‌مان این بود که قرار دادن حسینی در ترکیب ریسک بزرگی است، چون دو ماه بازی نکرده و تحت فشار تمرینات آنچنانی نبوده، بهتر است بازی را شروع نکند و اگر نیاز شد به بازی برود، چون هم ماهینی و هم مصلح مشکل داشتند. به‌خاطر همین ریسک بود. هیچ سوء تفاهمی نبود. از همه مهم‌‌تر این است که حسینی الان کاملاً سالم است، اما طبیعی است که نیاز به زمان دارد. حالا نمی‌دانم که در تیم ملی بازی خواهد کرد یا خیر.

کاپیتان مقابل استقلال خوزستان بازی می کند
سیدجلال باید برای ما بازی کند. او الان در تمرین است و کامل تمرین می‌کند. او هنوز در فرم کامل نیست و با بازی به فرم کامل می‌رسد. حسینی باتجربه و با دانش است. او انرژی و شوق هم برای بازی کردن دارد. هیچ مشکلی ندارد، نمی‌دانم مشکل کجاست. نمی‌دانم چه کسی گفته که من او را خط زدم یا کنار گذاشتم. اینها را همکاران شما می‌نویسند، حق‌ دارید هرچه دل‌تان می‌خواهد بنویسید؛ همان‌طور که من امروز مطلع شدم برخی نوشته‌اند برخی بازیکنان بیرون بودند. نمی‌دانم اصلاً چه کسانی بودند. اگر کسی می‌داند بگوید، نه اینکه همین‌طوری حرف بزنند.

اگر یک‌ هزارم شانس داشته باشیم، برای آن تلاش می کنیم
نمی‌دانم چگونه می‌گویند معجزه؛ الهلال تیمی عالی است که هر سال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حضور دارد. بازیکنان این تیم چهار، پنج سال است که با هم هستند و فقط بازیکنان خارجی تغییر می‌کنند آن هم در حالی که خارجی‌های بهتر به تیم می‌پیوندند. این تیم 60 قهرمانی مختلف داشته و قهرمان آسیا نیز شده و تیم قرن آسیا شناخته شد. چرا برخی می‌گویند که الهلال تیمی آسان و ضعیف است؟ ما همه تلاش خود را خواهیم کرد. اگر یک‌هزارم شانس برای ما وجود داشته باشد، تلاش‌مان را خواهیم کرد، اما سخت است. با توجه به اتفاقات بازی رفت، نتیجه گرفتن سخت خواهد بود، اما فوتبال است دیگر.

ماهینی و ربیع‌خواه قربانی می‌شوند
ما تمرین می‌کنیم که اشتباهات کم شود. اشتباه همیشه خواهد بود و اگر نباشد، همه بازی‌ها صفر - صفر می‌شود. ما 5 شانس گلزنی داشتیم، اما نتوانستیم از اشتباه آنها استفاده کنیم. بله، اشتباه داشتیم، اما تمرین می‌کنیم که به حداقل برسند. باید بدانید که شایان مصلح امسال از لیگ دسته پایین‌تر آمده است، شجاع هم امسال به ما اضافه شد، از ماهینی هم که در همه پست‌ها استفاده می‌کنیم. طبیعی است که در این شرایط اشتباهات هم بیشتر می‌شود، اینجا بیشتر از همه ماهینی و ربیع‌خواه قربانی می‌شوند که مجبورند در همه پست‌ها بازی کنند.

برای شجاع خیلی نگرانم
شجاع در تمرین اول مصدوم شد و به خاطر این است که سعی می‌کند در هر جلسه‌ تمرینی صددرصد توانش را بگذارد. برای شجاع خیلی نگرانم. درخصوص فرشاد هم باید بگویم که او امروز دوباره معاینه می‌شود و شانس بازگشت دارد.

باید شوق و انرژی به تیم بازگردد
به تیمم کاملاً ایمان دارم و انتظار دارم انرژی و شوق را به تیم بازگردانند. مشکل خاصی از این لحاظ نمی‌بینم. بازیکنان جوان ما هم خیلی خوب پیشرفت می‌کنند و قطعا جایگزین و جبران خواهیم کرد.
منبع: نود
Histats.com START (standard) Histats.com END