آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۴۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
مدیرکل هواشناسی خوزستان از افزایش ابر و همچنین رگبار پراکنده، رعد و برق و بارش تگرگ در ارتفاعات و مناطق شمالی استان خبر داد.
به گزارش فیدوس؛ مدیرکل هواشناسی خوزستان از افزایش ابر و همچنین رگبار پراکنده، رعد و برق و بارش تگرگ در ارتفاعات و مناطق شمالی استان خبر داد. 
  
کوروش بهادری اظهار کرد: با توجه به بالا بودن شاخص‌های ناپایداری برای بعد از ظهر پنجشنبه افزایش ابر، رگبار پراکنده، رعد و برق و بارش تگرگ در ارتفاعات و شمال استان خوزستان پیش‌بینی می‌شود. 
  
وی افزود: همچنین وزش باد برای خوزستان پیش‌بینی می‌شود ولی احتمال برخاستن گرد و غبار وجود ندارد. 
  
مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به اعلام سازمان هواشناسی کشور در خصوص میزان کم بارندگی در پاییز گفت: در استان خوزستان نیز طبق خروجی آخرین مدل‌های هواشناسی در پاییز امسال بارندگی کمتر از حد نرمال خواهد بود و در واقع در استان خوزستان وضعیت خشکسالی را شاهد خواهیم بود که در این زمینه به استاندار خوزستان و سایر دستگاه‌های اجرایی در خصوص نظارت و کنترل مصرف آب اطلاع‌رسانی شده است. 
  
بهادری با اشاره به زمان شروع نخستین بارش‌ها در پاییز امسال بیان کرد: معمولا در مهرماه بارش قابل توجهی در استان خوزستان وجود ندارد ولی در یکشنبه هفته آینده یک موج بارشی خفیف وارد استان می‌شود. 
  
وی تصریح کرد: در شبانه‌روز گذشته آبادان با 39 درجه سانتی‌گراد و ایذه و تاراز با 13 درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان خوزستان بودند. تغییرات دمای هوای امروز اهواز نیز بین 23 تا 38 درجه سانتی‌گراد در نوسان خواهد بود. 
منبع: ایلنا
Histats.com START (standard) Histats.com END