آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
واکنش یاسر هاشمی به تداوم تحریف تاریخ دفاع مقدس:
یاسر هاشمی رفسنجانی در واکنش به ادعای مطرح شده که " آیت‌الله هاشمی فرمانده جنگ نبود"، با ابراز نگرانی از تداوم تحریف تاریخ دفاع مقدس گفت: متاسفانه کار از خصومت با آیت‌الله هاشمی گذشته و به انکار احکام امام و رهبری رسیده است.
به گزارش فیدوس؛یاسر هاشمی رفسنجانی در واکنش به ادعای مطرح شده که " آیت‌الله هاشمی فرمانده جنگ نبود"، با ابراز نگرانی از تداوم تحریف تاریخ دفاع مقدس، گفت: متاسفانه کار از خصومت با آیت‌الله هاشمی گذشته و به انکار احکام امام و رهبری رسیده است.
او با شاره به دو حکم صریح امام در سال‌های 62 و 67 برای فرماندهی جنگ و جانشینی فرمانده کل قوا برای آیت‌الله هاشمی رفسنجانی افزود: اگر این احکام حکم فرماندهی جنگ نبوده پس چه بوده است؟!
یاسر هاشمی همچنین به نامه مقام معظم رهبری در پاسخ به استعفای آیت‌الله هاشمی از جانشینی فرمانده کل قوا برای تصدی جایگاه ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت:  معظم له نیز در آن نامه مرقوم فرمودند که " لازم می‌دانم از زحمات طاقت فرسای جنابعالی در تمشیت امور ارتش و سپاه و فرماندهی نیروهای مسلح در جنگ تشکر کنم".

او در پایان با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی در زمان حیات بارها نسبت به تحریف تاریخ دفاع مقدس هشدار داده بودند گفت:  امیدوارم تاریخ دفاع مقدس از دستکاری‌های جناحی و باندی محفوظ مانده و برادری و وحدت آن دوران مشعشع سرلوحه رفتارهای امروز ما قرار گیرد.

Histats.com START (standard) Histats.com END