آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۳۳۶
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۲
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای درگیری دره شهر گفت: تاکنون 25 نفر به عنوان متهم شناسایی و دستگیر شده‌اند.
به گزارش فیدوس؛ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای درگیری دره شهر گفت: تاکنون 25 نفر به عنوان متهم شناسایی و دستگیر شده‌اند. 
 
حشمت الله شریفی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام، با اشاره به درگیری بین دوخانواده که منجر به فوت یکی از عوامل نیروی انتظامی در شهرستان دره شهر شد، اظهار کرد: بر اثر اختلافات بین دو خانواده از دو روستای عباس آباد و جهانگیر درگیری و نزاع دسته جمعی بین اهالی این دو روستا رخ می‌دهد. 
 
وی گفت: پس از گزارش این درگیری ماموران نیروی انتظامی شهرستان دره شهر به محل حادثه اعزام می‌شوند که متاسفانه در این درگیری یکی از عوامل نیروی انتظامی به شهادت رسیده و فرد دیگری نیز از عوامل نیروی انتظامی از ناحیه چشم دچار جراحت می‌شود. 
 
این مقام قضایی بیان کرد: در این رابطه پرونده قضایی در دادسرای شهرستان دره شهر تشکیل شده، ولی پرونده هنوز در مرحله تحقیقات در اداره آگاهی شهرستان است و به دادسرا ارسال نشده است. 
 
شریفی با بیان این که اکنون ۲۵ نفر از متهمین این پرونده شناسایی و دستگیر شده اند افزود: در حال حاضر پرونده در حال انجام تحقیقات تکمیلی بوده و بازپرس پرونده بر روند تحقیقات نظارت کامل دارد.
منبع: میزان
Histats.com START (standard) Histats.com END