آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۱۶۴
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۷
علی دایی این روزها با الهلالی‌ها وارد یک بگو مگوی مجازی شده است.

به گزارش فیدوس؛ علی دایی این روزها با الهلالی‌ها وارد یک بگو مگوی مجازی شده است. 
 
 پیش از دیدار پرسپولیس و الهلال علی دایی در مصاحبه ای از این گفته بود که پرسپولیس برای بردن الهلال کار سختی در پیش ندارد. این اتفاق اما رخ نداد  و پرسپولیسی ها با دریافت 4گل از الهلال عربستان شکست خوردند.
 
این اتفاق باعث شد تا کاپیتان سابق الهلال حسابی به علی دایی و مصاحبه اش پیش از بازی واکنش نشان دهد. پس از آن هم علی دایی با انتشار تصویر گل هایی که در سال های بازی اش وارد دروازه این تیم عربستانی کرده در صفحه اینستاگرامش به صحبت های او واکنش نشان داد. اما گویا این پایان قصه نبود.
 
صبح امروز عمر الخریبین که در دیدار مقابل پرسپولیس هت تریک کرد و بهترین بازیکن دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد با انتشار کاریکاتوری توهین آمیز علی دایی و علیرضا بیرانوند را به سخره بگیرد.
 
دایی هم باز پاسخ این بازیکن را در صفحه اینستاگرامش داد و نوشت: «متاسفم برای قومی که تا این حد از ایرانی و ایرانی عقده دارند که بعد یک بازی فوتبال اینگونه عقده گشایی کردند و عده ای از آنها دچار توهم شده اند و رفتاری داشتند و دارند در حد قرون وسطا. کشورى که به غیر از خانه خدا هیچ ندارد... مورد دیگر اینکه روح فوتبال بازی جوانمردانه است نه توهین و شلاق و تکان دادن پرچم کشوری دیگر. اگر ایران نبود تمامیت ارضی سوریه زیر سوال بود و مردمش هنوز زیر دستان داعش اسیر بودند .یادتان باشد ایران و ایرانى هرگز از قوم شما شلاق نخواهد خورد.  من به ایرانی بودنم افتخار میکنم و از کوچکترین توهینی به مردم و خاک کشورم نخواهم گذشت.»
Histats.com START (standard) Histats.com END