آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۱۳۳
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
کریستیانو رونالدو معمولا عادت به مصاحبه با خبرنگاران پس از بازی های رئال ندارد، ولی هر زمان که او اقدام به این کار می کند، هدف خاصی پشت آن نهفته است.
به گزارش فیدوس؛ کریستیانو رونالدو معمولا عادت به مصاحبه با خبرنگاران پس از بازی های رئال ندارد، ولی هر زمان که او اقدام به این کار می کند، هدف خاصی پشت آن نهفته است.
 در این زمینه دو نمونه روشن وجود دارند.
2 سپتامبر 2012 بود که رونالدو پس از پیروزی رئال برابر گرانادا مقابل خبرنگاران قرار گرفت و گفت که در رئال خوشحال نیست و مسئولان باشگاه دلیل این امر را می دانند. رونالدو حتی پس از گلزنی هم شادی نکرده بود. کمی بعد مشخص شد که او بر سر تمدید قرارداد با فلورنتینو پرز به مشکل برخورد کرده بود که البته به خوبی و خوشی حل شد و رقم دریافتی اش نیز افزایش قابل توجهی یافت.
 
 
 
فوریه 2016 و پس از شکست خانگی رئال در دربی مقابل اتلتیکو، رونالدو که شاکی و کلافه به نظر می رسید، به میکسدزون رفت و گفت که اگر دیگر بازیکنان رئال نیز کیفیت او را داشتند الان رئال فاتح همه جام ها شده بود.  
رونالدو البته کمی بعد مجبور شد حرف خود را تعدیل کند و گفت که مشکل تیمش مصدوم های فراوان است و توپ را به زمین تیم پزشکی رئال انداخت. او دلیل موفقیت های بارسا در آن مقطع را کمتر بودن تعداد مصدومان این تیم دانست.
 
 

 
 
رئال پس از آن شکست هر 12 بازی باقیمانده خود در لالیگا را برد و تنها با اختلاف یک امتیاز دوم شد. در لیگ قهرمانان نیز رئال موفق به کسب قهرمانی شد.
 
دو شب پیش رونالدو پس از پیروزی در زمین دورتموند و با هماهنگی قبلی با سوزانا گواش، خبرنگار لاسستا به طور مستقیم با برنامه ال چیرینگیتو صحبت کرد.
به ادعای آس، این مصاحبه از قبل هماهنگ شده بود و رونالدو هدف خاصی از آن داشت.
 
 

 
 
واقعیت این است که رونالدو مدتی است از طریق مدیر برنامه هایش درخواست افزایش حقوق داده و پاسخی که دریافت کرده، قانع کننده نبوده است.
طبق ادعای همین منبع، سه شنبه گذشته مسئولان رئال به رونالدو پیشنهاد افزایش 4 میلیون یورویی حقوق او را دادند(رونالدو در حال حاضر 21 میلیون یورو از رئال دریافت می کند) که مورد موافقت فوق ستاره پرتغالی قرار نگرفت. رونالدو در پاسخ گفته است که انتظار دارد حقوق او هم سطح با نیمار و مسی باشد(بین 30 تا 40 میلیون یورو) و در عمل با سکوت مسئولان باشگاه مواجه شده است.
 
در هفته ای که شاهد تمدید قرارداد بازیکنانی چون مارسلو، بنزما، یورنته، ایسکو و واران بوده ایم، کمترین انتظار رونالدو پیشرفت در مذاکرات تمدیدش بود که هنوز اتفاق خاصی در این زمینه رخ نداده است.
رونالدو در پاسخ به سوال خبرنگار و با خنده ای کنایه آمیز گفت که چه سوال جالبی؛ ولی در این مورد باید از رئیس باشگاه سوال کنید نه از من!
منبع: مهر
Histats.com START (standard) Histats.com END