آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۸۰۲۳
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز می‌گوید تیمش بازی سختی در برابر گسترش فولاد تبریز خواهد داشت.

به گزارش فیدوس؛ سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز می‌گوید تیمش بازی سختی در برابر گسترش فولاد تبریز خواهد داشت.
 یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گسترش فولاد تبریز، اظهار کرد: بازی سختی با گسترش فولاد داریم. ما در هفته اخیر مشکلات زیادی داشتیم و حتی برای انتخاب ۱۸ بازیکن اصلی هم مشکل داشتیم. گسترش فولاد هم تیم بسیار خوبی است که بازی کردن برابر آن‌ها سخت خواهد بود.

گل‌محمدی گفت: ما یکسری مشکلات داریم و بعضی از بازیکنان اصلی ما در اختیارمان نیستند. امیدوارم فردا از حضور هواداران بهره ببریم چرا که بیشتر از هر زمان دیگری به حضورشان نیازمندیم. از بازیکنانم می‌خواهم که هیچ توجهی به محرومیت‌ها و مصدومیت‌ها نداشته باشند و ۹۰ دقیقه بجنگند.

وی خاطرنشان کرد: تمرینات خوبی در طی هفته گذشته داشتیم و بازیکنان‌مان در سطح آمادگی جسمانی خوبی قرار دارند. امیدوارم فردا دوندگی خوبی داشته باشیم و بتوانیم از  فرصت‌های‌مان به خوبی استفاده کنیم. در این‌گونه بازی‌ها فرصت گل کم پیش می‌آید و باید در دفاع نیز انسجام خوبی داشته باشیم تا گل نخوریم.

گل‌محمدی در خصوص زودتر برگزار شدن این بازی از زمان مقرر قبلی، گفت: مشکلی بابت تغییر ساعت برگزاری مسابقه نداریم چرا که هوای تبریز نیز نسبت به قبل خنک‌تر شده و شرایط برای هر دو تیم یکسان است.

وی در خصوص غایبان تیمش برای این بازی نیز بیان کرد: محمد نوری، شهرام گودرزی و محمد ابراهیمی هیچ کدام به بازی فردا نمی‌رسند و سینا عشوری را از قبل در اختیار نداشتیم و طاهران و نادری هم محرومان ما برای بازی فردا هستند.
منبع: نود
Histats.com START (standard) Histats.com END