آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۷۹۵۲
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
یک عضو هیات رئیسه فراکسیون امید گفت که در جلسه صبح امروز این فراکسیون وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی درباره مشکلات سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری و لایحه اصلاح نظام بانکی به ارائه توضیحاتی پرداختند.

به گزارش فیدوس؛ یک عضو هیات رئیسه فراکسیون امید گفت که در جلسه صبح امروز این فراکسیون وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی درباره مشکلات سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری و لایحه اصلاح نظام بانکی به ارائه توضیحاتی پرداختند.

علیرضا رحیمی اظهار داشت: فراکسیون امید صبح امروز جلسه‌ای را با حضور آقای کرباسیان و سیف با دو دستور کار بررسی مشکلات سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری و لایحه اصلاح نظام بانکی برگزار کرد.

به گفته وی در این جلسه چالش‌های نظام بانکی کشور و ضرورت اصلاحات ساختاری در شبکه بانکی مورد بررسی قرار گرفت و مشخصا موضوع موسسات مالی و اعتباری بویژه کاسپین و آرمان مورد رسیدگی قرار گرفت.

رحیمی توضیح داد: در این جلسه آقای سیف توضیحات مفصلی درباره وضعیت موسسات مالی و اعتباری ارائه و اعلام کرد طرح جدیدی را تدوین کرده و به وزرات اقتصاد برای مطرح شدن و تصویب در هیات دولت داده است.

وی در ادامه گفت: براساس توضیحات آقای سیف این طرح ناظر به اصلاح ساختار نظام بانکی همچون تعیین تکلیف وضعیت موسسات مالی و اعتباری است.

این عضو هیات رئیسه فراکسیون امید در پایان گفت که این جلسات ادامه خواهد داشت.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END