آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۷۹۱۴
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری قبل از بازی با الهلال شرکت کرد و از غیبت طارمی در این بازی گفت. او تاکید کرد که طارمی مهمترین بازیکن پرسپولیس است اما گفت که تیمش بر یک بازیکن تکیه نمی‌کند.

به گزارش فیدوس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری قبل از بازی با الهلال شرکت کرد و از غیبت طارمی در این بازی گفت. او تاکید کرد که طارمی مهمترین بازیکن پرسپولیس است اما گفت که تیمش بر یک بازیکن تکیه نمی‌کند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا شب (سه‌شنبه) در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری خود قبل از این بازی، گفت‌: بازی بسیار سختی پیش رو داریم. از نظر من هر دو تیم با شایستگی به این مرحله رسیدند و هر دو تیم هم شایسته این هستند که به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یابند. از نظر من الهلال قوی‌ترین تیم حال حاضر آسیا است. پس به همین خاطر بازی سختی را برابر آنها در پیش رو خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره غیبت مهدی طارمی در این بازی، خاطر نشان کرد: طارمی مهم‌ترین بازیکن ما است که متاسفانه ما او را در این بازی در اختیار نداریم. او همان اندازه برای ما مهم است که کارلوس ادواردو، گلزن الهلال برای تیم عربستانی مهم است. متاسفانه اتفاق برای او رخ داده و ما نمی‌توانیم در بازی فردا از او استفاده کنیم. ما به یک بازیکن خاص، تکیه نمی‌کنیم چون اگر روحیه تیم بالایی داشته باشیم می‌توانیم در زمین مسابقه نتیجه بگیریم.

سرمربی پرسپولیس در پایان صحبت‌های خود همچنین ‌اضافه کرد: ما تمام تلاشمان را برای این مسابقه کرده‌ایم. پیشرفت‌های خیلی خوبی در طی چند ماه اخیر داشته‌ایم. تمام بازیکنان برای این بازی آماده هستند و می‌دانیم که برای رسیدن به فینال باید الهلال را از سر راه خود برداریم.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END