آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۷۸۹۶
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
ساعت ۲۱ دقیقه بامداد پانزدهم شهریور ماه سال جاری یک دستگاه پژو ۴۰۵ در حالی که سوخت غیرقانونی حمل می‌کرد با یک خانواده ۹ نفری برخورد می‌کند که در نتیجه ۷ نفر در جا فوت می‌کنند و ۲ نفر باقیمانده نیز به بیمارستان منتقل می‌شوند
به گزارش فیدوس؛ به دلیل برطرف نشدن مشکل بیکاری، تردد خودروهای حامل سوخت در استان سیستان و بلوچستان بازهم حادثه‌ساز شد. در این حادثه که نیمه شهریورماه اتفاق افتاده است؛ هفت نفر از اعضای یک خانواده9 نفره جان‌ باختند. 
 تردد خودروهای حامل سوخت در استان سیستان و بلوچستان بازهم حادثه‌ساز شد و قربانی گرفت، قربانیان این‌بار نه از میان سرنشینان خودروهای حامل سوخت که از میان اعضای یک خانواده ۹ نفری بودند.آن طور که منابع ایلنا گفته‌اند این حادثه نیمه‌های شهریورماه در محور ایرانشهر به بمپور و درست زمانی اتفاق افتاده است که اعضای یک خانواده شبانه از یک مجلس عروسی راهی خانه خود بوده‌اند که خودروی حامل سوخت با آنها برخورد می‌کند. 
 
در این باره محسن ربی‌زاده (سخنگوی اورژانس کشور) می‌گوید: ساعت ۲۱ دقیقه بامداد پانزدهم  شهریور ماه سال جاری یک دستگاه پژو ۴۰۵ در حالی که سوخت غیرقانونی حمل می‌کرد با یک خانواده ۹ نفری برخورد می‌کند که در نتیجه ۷ نفر در جا فوت می‌کنند و ۲ نفر باقیمانده نیز به بیمارستان منتقل می‌شوند. سالهاست که سوخت‌‌کشی یکی از حرفه‌های پُرخطر اما رایج در میان مردان بیکار استان سیستان و بلوچستان محسوب می‌شود، صاحبان این حرفه غیررسمی، رانندگانی هستند که خودروهای باری و سواری حامل پیت‌های سوختی را در نواحی مرزی سیستان و بلوچستان جابجا می‌کنند. 
منبع: ایلنا
Histats.com START (standard) Histats.com END