آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۷۷۷۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
درحالی که باشگاه استقلال مدعی است گزینه اولش فاتح تریم است، بر اساس برخی اخبار کار والتر زنگا و آبی‌های پایتخت در آخرین مراحل قرار دارد.
به گزارش فیدوس؛ درحالی که باشگاه استقلال مدعی است گزینه اولش فاتح تریم است، بر اساس برخی اخبار کار والتر زنگا و آبی‌های پایتخت در آخرین مراحل قرار دارد.

بعد از استعفای علیرضا منصوریان از سمت سرمربی‌گری استقلال، سیدرضا افتخاری اعلام کرد گزینه اصلی هدایت آبی‌های پایتخت فاتح تریم است. این باشگاه به صورت غیر مستقیم مذاکره با فاریاس را هم تکذیب کرد تا همگان به این نتیجه برسند که استقلال به دنبال تریم است اما شواهد نشان می‌دهد که استقلال بیشتر به دنبال زنگا است.

مشخصا باشگاه استقلال توانایی پرداخت حدود ۱۰ میلیارد تومان برای یک سال به تریم را ندارد مگر این که مدیران استقلال به دنبال ساختن پرونده جدیدی مثل ژوزه برای استقلال باشند.

به این ترتیب استقلالی‌ها به شدت به دنبال زنگا هستند که سابقا با میک درموت هم کار کرده است. زنگا در سمپدوریا حدود ۳ میلیارد تومان قرارداد داشت و مطمئنا او که با یک سوم هزینه تریم به ایران می‌آید (حتی شاید هم کمتر) می‌تواند برای مدیران استقلال گزینه بهتری باشد.
منبع: ایلنا
Histats.com START (standard) Histats.com END