آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۵۹۷۱
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
هواشناسی پیش‌‌بینی کرد؛
کوروش بهادری با اشاره به این‌که دما تا هفته آینده ثابت می‌ماند اظهار کرد: دمای هوا تا هفته آینده در استان خوزستان به بیشتر از 47 درجه سانتیگراد نخواهد رسید.

به گزارش فیدوس؛ مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه افزایش رطوبت نسبی تا هفته آینده خبر داد. 

 کوروش بهادری با اشاره به این‌که دما تا هفته آینده ثابت می‌ماند اظهار کرد: دمای هوا تا هفته آینده در استان خوزستان به بیشتر از 47 درجه سانتیگراد نخواهد رسید. 
  
وی افزود: به علت بالابودن ضرایب ناپایداری پیش‌‌بینی می‌شود که در نقاط شرقی و شمالی استان شاهد بارش رگبار پراکنده، وزش باد و در نقاط غربی و مرکزی استان وقوع پدیده گرد و خاک بطور موقت باشیم. 
  
مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به بارندگی‌های روز گذشته در امامزاده عبدالله باغملک اظهار کرد: میزان بارندگی روز گذشته در امامزاده عبدالله باغملک 5 میلی‌متر گزارش شده است. 
  
بهادری گفت: با توجه به این‌که بارش پراکنده در نقاط شمالی و مرتفع استان پیش‌بینی می‌شود احتمال آب‌گرفتگی معابر به طور موقت در این مناطق وجود دارد و در این راستا توصیه می‌شود که در مراکز مرتفع از حضور در حاشیه رودخانه‌ها جداً خودداری شود. 
  
وی با بیان این‌که پدیده شرجی تا هفته آینده ادامه دارد، افزود: میزان رطوبت نسبی امروز صبح در ماهشهر 90 درصد، هندیجان 86 درصد، اهواز و امیدیه 82 درصد، آغاجاری 80 درصد، بستان 77 درصد و در شادگان 75 درصد بوده است. 
  
مدیرکل هواشناسی خوزستان اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بستان با 49 درجه سانتیگراد و دهدز با 27 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین نقاط استان خوزستان بودند. تغییرات دمای امروز اهواز نیز بین 31 تا 46 درجه سانتیگراد در نوسان خواهد بود. 
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END