آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۴۵۹۶۳
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
موضع سفت و سخت زنبورها
تنها 9 روز دیگر بارسلونا زمان دارد تا جای خالی نیمار را با یک ستاره بزرگ پر کند و زمان برای آبی اناری ها به سرعت در حال سپری شدن است.
به گزارش فیدوس؛ بارسلونا از همان روزی که نیمار به پاری سن ژرمن پیوست، می دانست که برای جانشین او باید روی کدام بازیکن تمرکز کند و او کسی نیست جز عثمان دمبله، ستاره 20 ساله و فرانسوی بروسیا دورتموند. ستاره ای که سال گذشته به دلیل حضور مثلث MSN در بارسا ترجیح داد با 15 میلیون یورو از رن به جمع زردهای وستفالن بپیوندد.
 
  پیشنهاد اولیه بارسا برای دمبله 90 میلیون یورو بود و بلافاصله هم رد شد. پس از اولین مذاکره رسمی دو باشگاه بود که دمبله به یکباره از حضور در تمرینات امتناع کرد تا خشم مدیران دورتموند را برانگیزد. آنها البته اطمینان دارند که بارسلونا پشت این قضیه قرار دارد و غیبت ناگهانی دمبله با تحریک باشگاه کاتالانی صورت گرفته است.
دورتموند پس از این اتفاق، دمبله را از حضور در تمرینات گروهی منع کرد و این بازیکن هم راهی فرانسه شد تا در انزوا منتظر حل شدن معضل جدایی و پیوستنش به بارسلونا بنشیند.
 
دورتموند در پاسخ به بارسلونا اعلام کرد که به کمتر از 150 میلیون یورو راضی نیست اما پیشنهاد دوم بارسا نزدیک به 120 میلیون یورو بود که 30 میلیون را بندهای متغیر تشکیل می دادند. پیشنهادی که طبیعتا رد شد.
 
روز گذشته نشریه بیلد ادعا کرد که باشگاه دورتموند به بارسلونا اولتیماتوم داده است که یا تا روز شنبه پیشنهاد خود برای دمبله را به 150 میلیون یورو خواهند رساند یا اینکه باید قید این بازیکن را بزند. مدیران دورتموند چند بار در روزهای اخیر تاکید کرده اند که بارسلونا به خوبی می داند که شرایط آنها برای فروش دمبله چه چیز است و در صورت برآورده نشدن، دمبله از دورتموند جدا نخواهد شد.
 
ساعتی پیش اسکای اسپورتس آلمان نیز گزارش داد که مسئولان بارسا در پاسخ به این اولتیماتوم، پیشنهاد خود را تا 130 میلیون یورو افزایش داده اند که البته در عین تعجب، بازهم با رقم درخواستی دورتموند فاصله ای آشکار دارد.
بارسلونا امیدوار است با این رقم و با توجه به فشار مضاعف خود بازیکن در نهایت بتواند رضایت دورتموندی ها را جلب کرده و در نهایت جای خالی نیمار را با عثمان دمبله پر کند. امری که فعلا دشوار به نظر می رسد.
منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END