آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۲۷۴۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۳
روز تغییرات در شهرداری آبادان
به گزارش فیدوس شهردار آبادان تغییر در این سازمان شهری را اعلام کرد، اگر چه شهردار بیشتر در قالب چرخش شغلی تغییر را دیده، اما همین هم نشان از اراده برای تغییر در این مجموعه دارد.
به گزارش خبرنگار فیدوس شهرداران مناطق آبادان و چند مدیریت کلیدی شهرداری با احکام جداگانهای تغییر کردند، البته این تغییر بیشتر به صورت گردش شغلی داخلی در شهرداری آبادان انجام شد، اما با توجه به نوع تغییرات میتوان انتظار داشت که در تصمیم سازی ها نیز شاهد تحولاتی باشیم. 
با حکم شهردار آبادان مدیران مناطق شهرداری و سازمان عمران تغییر کردند. محمد حویزاوی در احکامی جداگانه چند تن از مدیران را منصوب کرد.

شهردار آبادان با اشاره به تغییرات انجام شده اظهار کرد: تشکیلات شهرداری آبادان باید متناسب با نیازهای مردم برنامه‌ریزی لازم را داشته باشد بنابراین تغییر و تحولات صورت گرفته در سطوح مدیریتی در راستای بهبود اموری بوده که شهرداری موظف به انجام آن است.

وی بیان کرد: بهره‌گیری از تجارب افراد در سطوح مختلف مدیریتی امری مهم است که در نهایت به پویایی و افزایش سطح خدمات رسانی در مجموعه خدمات رسان و مردمی منتهی می‌شود و شهردار صرفاً با هدف استفاده از حداکثر انرژی افراد، مدیران جدید را منصوب کرد.

شهردار آبادان ضمن تشکر از مجموعه شهرداری عنوان کرد: امیدواریم با همکاری یکدیگر علاوه بر کسب رضایت شهروندان منشاء خدمات بهتر به آنان باشیم و تغییر این روند را به خوبی مشاهده کنیم.

وی از مدیران خواست تلاش شبانه روزی برای ساختن آبادان را سرلوحه کار خود قرار دهند و افزود: تلاش خود را مضاعف کنید و توجه ویژه‌ای به مناطق محروم و کم برخوردار داشته باشید. بر اساس این گزارش، سید محمد حسین سیادت که پیش از این به عنوان مدیر منطقه یک شهرداری فعالیت می‌کرد جای خود را به فرهاد میاحی داد.

میاحی تنها مدیری در شهرداری آبادان است که قبلا تجربه مدیریت هر سه منطقه شهرداری را در کارنامه کاری خود داشته است. فرهاد محمدیان نیز که قبلا معاونت شهرسازی و معماری را عهده دار بود با حکم شهردار آبادان به عنوان سرپرست منطقه دو منصوب شد. وی به جای سلمان برقول به این سمت منصوب شد.

حویزاوی همچنین در حکم دیگری، حسین خلف دریس را به سمت سرپرست منطقه سه منصوب کرد. وی پیش از این معاونت خدمات شهری همین منطقه را عهده دار بود. طبق احکام صادره از سوی شهردار آبادان، محسن یاساییان نیز به عنوان مدیرعامل جدید سازمان عمران به جای سید سعید غاوی نژاد که اخیرا منصوب شده بود معرفی شد. وی از مدیران شهرداری خرمشهر بوده است.

همچنین سلمان برقول به عنوان مدیر منطقه ی تازه تاسیس چهار شهرداری و حسین زال بهبهانی به عنوان معاون اداری مالی منطقه چهار منصوب شدند.

گفتنی است با صدور احکام تغییرات مدیریتی توسط شهردار آبادان، آئین تودیع و معارفه مدیران مربوطه نیز صبح امروز برگزار شد.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یاس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۰
0
0
اقایان درزمان شیرازی ازفساد اقای میاحی میگفتندوبه شیرازی فشاراوردندندکه چرامیاحی راعوض نمیکنیدالان خودشان این شخصی ...رابه عنوان شهردارمنصوب کردندومعلوم شدفقط میخواستندشیرازی رابده کنند.خداوند انشاالاه ازسرتقصرانتان بگذردوبرویدازشیرازی حلالیت بگیرید
JimmiNil
|
Russian Federation
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۰۸
0
0
SAZFUK http://www.LnAJ7K8QSpfMO2wQ8gO.com
Histats.com START (standard) Histats.com END