آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۴۰۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۱
گفتگوی اختصاصی فیدوس با عضو کمیسیون اقتصادی مجلس
نادری موضوع قاچاق کالا در مناطق آزاد را موضوعی از ریشه بی پایه و اساس خواند و افزود: عده ای در خطر هستند و برای رهاندن خود از خطر، چنین حواشی‌ای ایجاد می کنند.

شهاب نادری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با فیدوس گفت: " روز سه شنبه 27 مهر ماه جهت بازدید و بررسی منطقه آزاد کیش در راستای حواشی قاچاق کالا، عازم این منطقه هستیم."

نادری موضوع قاچاق کالا در مناطق آزاد را موضوعی از ریشه بی پایه و اساس خواند و افزود: "عده ای در خطر هستند و برای رهاندن خود از خطر، چنین حواشی‌ای ایجاد می کنند. لذا در صدد بررسی کامل مناطق آزاد هستیم تا درستی موضوع مشخص شود."

این مقام مسئول اضافه کرد: "اگرچه در برخی مواردضعف مدیریت هست، اما چنین ضعف هایی که همواره وجود داشته و دارد با بحث قاچاق کالا و حاشیه های پیش آمده متفاوت است. نباید تفاوت این مناطق را از گذشته تا امروز فراموش کرد. نباید جایگاه مناطق آزاد در توسعه گردشگری را از یاد برد."

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص بحث قاچاق در مناطق آزاد افزود: "قاچاق سازمان یافته با کانتینر و تریلی را نمی‌ توان در کنار ورود اجناس خرد توسط کوله برها قرار داد، چرا که حجم کالاهای خرد وارد شده توسط این افراد بسیار محدود است که البته ما در همین زمینه نیز مسئولان در حال مقابله با آن هستند.


گفتگو از: رمضانیان


Histats.com START (standard) Histats.com END