آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۳۹۲
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷
مقام قهرمانی آسیا برای خوزستان
تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام با پیروزی بر تیم الاهلی امارات بر سکوی سومی رقابت های قهرمانی بسکتبال باشگاه های آسیا ایستاد.

تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام با پیروزی بر تیم الاهلی امارات بر سکوی سومی رقابت های قهرمانی بسکتبال باشگاه های آسیا ایستاد.

به گزارش خبرنگار فیدوس دیدار رده بندی این مسابقات روز یکشنبه در کشور چین برگزار شد که در پایان تیم پتروشیمی بندر امام با نتیجه 100 بر 74 برابر الاهلی امارات به پیروزی رسید.
دو تیم در کوارتر نخست بازی پایاپایی ارائه دادند اما این تیم پتروشیمی بندر امام بود که توانست 18 بر 17 حریف اماراتی خود را از پیش رو بردارد.
در کوارتر دوم با نمایش خوب شاگردان مهران شاهین طبع آغاز شد هر چند که تیم الاهلی هم برای کسب امتیاز روی به پرتاب های سه امتیازی آورده بود اما فرصت طلبی بازیکنان پتروشیمی سبب شد این تیم در پایان این کوارتر با نتیجه 22 بر 18 پیروز شود تا نیمه نخست با نتیجه 40 بر 35 به سود نماینده ایران پایان یابد.
بازیکنان تیم پتروشیمی بندر امام کوارتر سوم را شاداب تر آغاز کردند و پرتاب های سه امتیازی بازیکنان این تیم براحتی وارد حلقه توری الاهلی امارات می شد و نماینده ایران توانست در پایان این کوارتر با نتیجه 31 بر 19 به برتری برسد.
در کوارتر چهارم هم بازی در کنترل تیم پتروشیمی بندر امام بود و این تیم توانست 29 بر 20 حریف اماراتی خود را شکست دهد.
دیدار پایانی رقابت های قهرمانی بسکتبال باشگاه های آسیا تا ساعتی دیگر بین نمایندگان چین و لبنان برگزار می شود.
Histats.com START (standard) Histats.com END