آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۳۳۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱
رئیس جمهور ماموریت مدیرعامل را تمدید کرد
اخبار رسیده به خبرنگار پایگاه خبری فیدوس حاکی از امضاء حکم مدیرعاملی مجدد اسماعیل زمانی مدیرعامل فعلی سازمان منطقه آزاد اروند توسط رئیس جمهور است، همچنین ظاهراً حکم بعضی اعضاء هیئت مدیر فعلی نیز تمدید شده است.
اخبارغیر رسمی از امضاء حکم مدیر عاملی مجدد اسماعیل زمانی

اخبار رسیده به خبرنگار پایگاه خبری فیدوس حاکی از امضاء حکم مدیرعاملی مجدد اسماعیل زمانی مدیرعامل فعلی سازمان منطقه آزاد اروند توسط رئیس جمهور است.

اسماعیل زمانی یک دوره مسئولیت در سازمان منطقه آزاد اروند را تا پایان شهریور ماه پشت سر گذاشته است، همچنین طبق اخبار رسیده هیچ تغییر جدی در ترکیب هیئت مدیره این سازمان در دوره جدید فعالیت اتفاق نیفتاده است.

این روزها منطقه آزاد اروند در خصوص استقرار گمرک بر دروازه‌های موقت دچار مشکلاتی می‌باشد، همچنین اخبار زیادی از رفت و آمد هیئت‌های تجاری و وزرا به این منطقه شنیده می‌شود.

پایگاه خبری فیدوس به زودی طی گزارشی مفصل به تحلیل عملکرد سازمان منطقه آزاد اروند و مدیریت آن طی دوره گذشته و دورنمای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی این سازمان در سالهای آتی در صورت تجدید دوره ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی می‌پردازد.

همچنین این پایگاه از همه صاحب نظران حوزه‌های مختلف دعوت می‌کند نظرها و تحلیل‌های خود در این خصوص را جهت انتشار طی هفته‌های آتی در اختیار این رسانه قرار دهند.

دوره جدید مسئولیت اسماعیل زمانی مدیر عامل منطقه آزاد اروند بدون شک با چالش‌ها و مسائل بسیاری روبرو خواهد بود که می‌تواند از یکسو باعث رونق و توسعه یکباره در منطقه شده و از سوی دیگر باعث یکسره شدن تکلیف نقش منطقه آزاد اروند به عنوان هویتی نوپدید در آینده آبادان و خرمشهر شود.

 

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی عبدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۱
0
0
مدیر مسئول محترم فیدوس
سلام لطفاً از عدم اجرای ماده 112 قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی کشور (سند20 ساله کشور) مبنی بر بعضی از سازمانهای دولتی از جمله سازمان تأمین اجتماعی از آراء قطعی و لازم الاجراء اداره کار سازمان منطقه آزاد اروند تبعیت نمی نماید که این عمل غیر قانونی و خودداری از ماده مذکور است. ضمناً مراتب قبلاً به خبرگزاری منعکس شده است. لطفاً پوشش خبری نمایید. متشکرم95/07/11
Histats.com START (standard) Histats.com END