آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۳۲۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۲
مدیر عامل فولاد اکسین یا مدیر سیاسی خوزستان
اظهار نظر مدیر عامل شرکت صنعتی اکسین در ومرد برجام و مسائل سیاسی کشور این روز‌ها در خوزستان باعث تعجب ناظران و فعالان سیاسی استان شده است.
در حالی که مسئولان دولت  بر ثمرات توافق هسته ای(برجام) تاکید دارند و در روزهای اخیر رئیس جمهور نیز از نتایج این توافق برای کشور سخن گفته است اما مدیرعامل یکی از شرکت های صنعتی خوزستان معتقد است: هر چه به دشمن بدهیم بازهم دست‌بردار ما نخواهد بود چون او با اصول این انقلاب مشکل دارد مگر در برجام که برخی‌ها در کشور شادی کردند چه اتفاقی افتاد؟ آیا چیزی نصیبمان شد؟

عزیز قنواتی مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در همایش بزرگداشت هفته دفاع مقدس در این شرکت اظهار داشت: مقاومتی که رزمندگان ما در 8 سال دفاع مقدس از خود نشان دادند در تاریخ ثبت شد ولی هنوز تحلیل نشده است.

وی ادامه داد: در دفاع از خرمشهر حتی سلاح انفرادی نبود ولی بچه‌ها با سلاح ایمان مقاومت کردند و دنیا به خود دید که بعد از 8 سال جنگیدن ما حتی یک وجب از خاک ایران را از دست ندادیم.

به گزارش رهیاب، قنواتی خاطرنشان ساخت: سلاح ما در جنگ ابزار جنگی نبود بلکه اعتقاد به خدا رهبری ولایی وحدت مردم اصلی‌ترین سلاح و رمز موفقیت در جنگ بود عواملی که دشمن در محاسبات خود آنها را لحاظ نکرده بود.

وی اضافه کرد: دشمن از جنگ و تحریم اقتصادی نتیجه نگرفت ولی باید مراقب باشیم که از روزنه‌های دیگر نفوذ نکند دشمن بیکار نخواهد نشست چون با اعتقادات و آرمان‌های ما مشکل دارد.

قنواتی گفت: هر چه به دشمن بدهیم بازهم دست‌بردار ما نخواهد بود چون او با اصول این انقلاب مشکل دارد مگر در برجام که برخی‌ها در کشور شادی کردند چه اتفاقی افتاد؟ آیا چیزی نصیبمان شد؟

وی ادامه داد: باید مراقب باشیم و با باغ سبز و سراب خوشی که دشمن نشان می‌دهد از آرمان‌های انقلاب منحرف نشویم فکر نکنیم اگر ارتباط با امریکا برقرار شود کشور گل‌وبلبل می‌شود اصلاً این‌گونه نیست مگر کشورهایی که امروز در اشغال امریکا هستند وضعیت خوبی دارند؟

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در پایان گفت: امروز در جنگ اقتصادی هستیم و باید باروحیه بسیجی در این میدان حضورداشته باشیم تا دشمن را دررسیدن به اهداف خود ناکام بگذاریم.
منبع: تابناک خوزستان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۷
0
1
احتمالن داره برکنار میشه گفته اینا رو بگم بعد برکناری سیاسی میشه!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
0
0
آها یعنی بدون اجازه شما کسی حق نداره سیاسی حرف بزنه ؟!!!!حق دارید وقتی رئیستان همه را بیسواد و لبو فروش وراننده تاکسی بی شناسنامه جهنمی خطاب میکنه کسانی مثل شما هم که با خواندن چند کتاب و بگذریم شما همانقدر از سیاسیت سرتان میشود که شیمون پرز از انسانیت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۸
0
2
همه ملت ایران در اظهار نظر آزادند.از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. بنابر این جای تعجب نیست.
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۰
0
0
این خانه از پای بست ویران است.
توی اروپا شما اگر از مردمش سوالی بپرسید بسیار با این جواب مواجه میشید که :من در این مورد اطلاعی ندارم
اما شما در مملکت گل و بلبل خودمون از هر بابایی باید توقع هر اظهار نظری در هر زمینه ایی رو داشته باشید.
این که مدیرعامل یه شرکت صنعتی در سخنرانیش اصلا حرفی از صنعت نزنه که چیز عجیبی نیست.
Histats.com START (standard) Histats.com END