آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۳۲۰
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۲

عبدالله سامری در نشست ستاد اربعین استان که با حضور وزیر کشور انجام شد، با تشکر و قدردانی از حضور وزیر کشور در خرمشهر، اظهار کرد: در خرمشهر برای مساله اربعین حسینی، یک سری از اعتبارات شهرستانی را در این راه خرج می‌کنیم و خیلی از ارگان‌های شهرستان وارد مساله اربعین شدند و اعتبارات خودشان را هزینه و خرج می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه علاوه بر دیگر بودجه‌ها، شهرداری، بنیاد مسکن و... در تلاش در ارتباط با بحث اربعین هستند، ادامه داد: بودجه شهرستان باید برای خود شهرستان و مردم آن هزینه شود، در حالی که بحث اربعین ملی است.

نماینده مردم خرمشهر و مینوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار ما این است که وزیر کشور این بحث و اختصاص بودجه ملی به بحث اربعین را در جلسه هیات دولت به رئیس جمهور اطلاع دهند.

وی با تاکید بر اینکه خرمشهر دروازه ورود و خروج زوار اربعین حسینی است، متذکر شد: باید بر همین اساس، دولت بودجه ملی را برای شهرستان خرمشهر در نظر بگیرد.

سامری با تاکید بر اینکه برای پارکینگ مرز شلمچه حدود دو میلیارد تومان از اعتبارات شهرستان خرج شده است، تصریح کرد: غیر از اعتبارات شهرستان خرمشهر، مواکب هم برای زائران اربعین حسینی هزینه و صبح و شب به زائران خدمت می‌کنند‌.

Histats.com START (standard) Histats.com END