آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۲۴۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۷
اطلاعیه مهم منطقه آزاد اروند در هفته دولت
به گزارش خبرنگار فیدوس دروازه های موقت ورودی گمرک جمهوری اسلامی ایران در مبادی ورودی منطقه آزاد اروند، افتتاح می شوند.

به گزارش خبرنگار فیدوس دروازه های موقت  ورودی گمرک جمهوری اسلامی ایران در مبادی ورودی منطقه آزاد اروند، افتتاح می شوند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، ابراهیم عچرش، در اطلاعیه ای مهم، از افتتاح مهمترین پروژه عمرانی، اقتصادی، تجاری فرهنگی و اجتماعی، این سازمان در هفته دولت خبر داد.
مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: هم زمان با آغاز هفته دولت و یاد و خاطره خدمت گذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شهیدان رجایی و باهنر، در دولت محترم تدبیر و امید، رویدادی مهم در منطقه آزاد اروند رخ خوهد داد و آن استقرار دروازه های موقت  ورودی گمرک جمهوری اسلامی ایران در مبادی ورودی منطقه آزاد اروند است.
وی در ادامه افزود: بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امیر به ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی، تحولی بزرگ در آبادان و خرمشهر اتفاق افتاد.
تحولی که منجر به باز شدن فضای رشد و پیشرفت عظیم اقتصادی شد.
عچرش خاطر نشان کرد: پیوستن کل آبادان و خرمشهر به منطقه آزاد اروند، رویدادی بود که با اولین سفر رئیس جمهور به خوزستان و به دو شهر مقاومت و ایثار و پایداری، اتفاق افتاد.
مدیر روابط عمومی همچنین اظهار کرد: این رویداد مهم در نتیجه تلاش و کوشش اعضای هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد اروند به مدیریت اسماعیل زمانی، اکبر ترکان، دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و نگاه ویژه و خاص دولت تدبیر و امید به اروند بود.
امروز، پس از سه سال تلاش، کوشش و همت متخصصان و تلاشگران این منطقه، در هفته دولت سال جاری، شاهد به ثمر نشستن درخت امید و تدبیر در اروند هستیم.
ابراهیم عچرش در پایان افزود: آغاز هفته دولت در منطقه آزاد اروند، آغازی دوباره برای پیشرفت و رشد اقتصادی آبادان و خرمشهر است.
با استقرار دروازه های موقت  ورودی گمرک جمهوری اسلامی ایران در مبادی ورودی منطقه آزاد اروند، ساماندهی پروژه حصار کشی کل منطقه، انجام خواهد پذیرفت و تحول و حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی و فعالیت موثر و کارای منطقه آزاد اروند  آغاز می شود.
شهروندان این منطقه، از مزایا و امتیازات ویژه سکونت در اروند، بهره خواهند برد و سرانجامی برای رشد و تحول اقتصادی برای آبادان و خرمشهر خواهد بود.
من در نهایت، ضمن تبریک هفته دولت به همه شهروندان منطقه آزاد اروند و همچنین دولت محترم تدبیر و امید که با درایت و امید بخشی به مردم آبادان و خرمشهر، نهالی دوباره در دل های پرامید مردم عزیز منطقه آزاد اروند کاشت، این تحول و رویداد بزرگ را نیز به مردم و به ویژه اسماعیل زمانی مدیر عامل و دیگر اعضای محترم هیئت مدیره، تبریک عرض می نمایم.
Histats.com START (standard) Histats.com END