آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۲۳۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
گزارش اختصاصی فیدوس از روز بازی نفت وسپاهان
حسن رشادی- نادر دست نشان سرمربی خوش فکر و موفق این‌روزها که با احتساب بازیهای فصل گذشته شانزده هفته بدون شکست را تجربه کرد، با تشکر از تلاش مجموعه مدیریت باشگاه برای تلاش در رفع مشکلات مالی موجود تیم و تماشاگران ، گفت از تک تک بازیکنانم راضی هستم

از صبح دیروز همه مسئولین محلی شهر، در تکاپوی برگزاری دیدار تیم های فوتبال صنعت نفت آبادان و سپاهان اصفهان بودند.

آقای مهندس عقیل مختار رئیس دفتر نماینده به محل اردوی طلایی پوشان آمده و با تقدیم شاخه های گل به تمام مجموعه بازیکنان و کادر ، از بازیکنان،کادر مربیگری  و مدیریت باشگاه صنعت نفت تقدیر و تشکر کردند.

واما بعد ا‌ز ظهر و راس ساعت ۲۰:۳۰ و در ورزشگاه مملو از تماشاکران دوتیم به مصاف هم رفتند که تیم خوزستانی توانست در یک بازی بسیار پرفشار و زیبا،با مهار کردن بازیکنان مطرح تیم سپاهان اصفهان در تمامی دقایق بازی نهایتا در دقیقه ۵۴ روی ضربه سر بی نقص محمد شادکام به گل رسیده و تیم نفت در بازی برتر همچنان میتوانست به اندوخته های خود اضافه کند، اما نهایتا با برد یک بر صفر به تعطیلات رفت.
عبدالله ویسی سر مربی با اخلاق و با دانش سپاهان ، در نشست خبری گفت در تمامی لحظات بازی تیم نفت از ما برتر بود و برد حق این تیم بود ، ضمن اینکه امروز ماهم سپاهان نبودیم و یک تیم گیج و سر درگم بودیم. و نتوانستیم روان بازی کنیم.
نادر دست نشان سرمربی خوش فکر و موفق اینروزها که با احتساب بازیهای فصل گذشته شانزده هفته بدون شکست را تجربه کرد، در خصوص بازی با سپاهان ضمن تشکر از حضور پر شور هواداران و تشکر از تلاش مجموعه مدیریت باشگاه برای تلاش در رفع مشکلات مالی موجود تیم، گفت از تک تک بازیکنانم راضی هستم و روی تمام دقایق بازی برنامه داشتیم و خوشبختانه بچه های ما به این باور رسیدند که دیگر لیگ یکی نیستند و امیدوارم مسئولین شهری و استانی کمک کنند و بتوانیم با جذب یک مهاجم شش دانگ و صدور کارت بازی بازیکن برزیلی تازه وارد و هماهنگی این بازیکن بعد از تعطیلات نیز تیم خوبی باشیم.
لازم بذکر است با تشخیص آقای دست نشان بازیکنان نفت به استراحت شش روزه رفتند.

حسن رشادی/خبرنگار پایگاه خبری فیدوس  -  آبادان

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
احمد جعفری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
0
0
هرسه بازی صنعت نفت درلیگ برتر قابل ستایش است .تااینجا معلوم است که نادردست نشان و بازیکنانش عزم خودرا برای حضوردرلیگ برترجزم کرده اند . تداوم پشتیبانی مسئولان میتواند ضامن موفقیتهای آینده نفت باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۶
0
0
دیدن تیم صنعت داره موفق میشه دارن با فشار مالی تیم را زمینگیر میکنن . مردم و هواداران هم فقط نشسته اند تا پس از فوت فاتحه را بخوانند . عجب مردمانی شده اند مردمان آبادان .
Histats.com START (standard) Histats.com END