آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۰۸۲
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵
چهار ورزشکار از خوزستان، تیم ملی را در این مسابقات همراهی کردند که هر چهار ورزشکار نیز دست پر برگشتند و عملکرد خوبی داشتند.

به گزارش فیدوس وبه نقل از ایسنارضا حسین پور، مسوول کمیته پاورلیفتینگ هیات پرورش اندام و بدنسازی استان  خوزستان، اظهار کرد: در مسابقات پاورلیفتینگ آسیا   که 23 خردادماه در هند به پایان رسید، در رده سنی بزرگسالان و در دسته 120 کیلوگرم ایمان بویری به نشان طلا دست پیدا کرد، در دسته 105 کیلوگرم محسن حسین پور، نایب قهرمان شد و در دسته 83 کیلوگرم محسن شهنی فیض به مدال برنز رسید. در رده سنی جوانان نیز علی گلستانی در دسته 83 کیلوگرم نشان نقره را کسب کرد.

 

وی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد ورزشکاران خوزستانی در این رقابت ها، گفت: چهار ورزشکار از خوزستان، تیم ملی را در این مسابقات همراهی کردند که هر چهار ورزشکار نیز دست پر برگشتند و عملکرد خوبی داشتند.

 

مسوول کمیته پاورلیفتینگ هیات پرورش اندام و بدنسازی خوزستان بیان کرد: قرار بود خود من هم به عنوان مربی تیم ملی در این مسابقات شرکت کنم که به دلیل پاره ای از مشکلات نتوانستم تیم ملی را همراهی کنم و اگر تیم ملی را همراهی می کردم، به نظرم رنگ مدال سایر ورزشکاران استان که طلا نبود، خوشرنگ‌تر می شد.

 

وی گفت: مسابقات از سطح بسیار خوبی برخوردار بود و ورزشکاران خوبی از کشورهای مختلف در آن حضور داشتند. در دسته 105 کیلوگرم که حسین پور نایب قهرمان شد، نشان طلا ازآن ورزشکاری شد که سال گذشته در مسابقات جهانی به عنوان قهرمانی رسیده بود.


منبع: ایسنا
Histats.com START (standard) Histats.com END