آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۰۸۱
تعداد نظرات: ۱۳ نظر
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵
عدم کفایت و مسئولیت پذیری اجتماعی نزد مدیران ارشد پالایشگاه
به گزارش خبرنگار فیدوس سینما نفت آبادان، قدیمی‌ترین مکان فرهنگی این شهرستان به دلیل عدم مسئولیت پذیری مدیر عامل این پالایشگاه در قبال مسئولیت اجتماعی این شرکت بزرگ نفتی در منطقه و عدم پیگیری مدیر اداری این شرکت و روابط عمومی نزدیک به دو سال است که تعطیل می‌باشد.
به گزارش خبرنگار فیدوس سینما نفت آبادان، قدیمی‌ترین مکان فرهنگی این شهرستان به دلیل عدم مسئولیت پذیری مدیر عامل این پالایشگاه در قبال مسئولیت اجتماعی این شرکت بزرگ نفتی در منطقه و عدم پیگیری مدیر اداری این شرکت و روابط عمومی نزدیک به دو سال است که تعطیل می‌باشد.

جالب اینجاست که پیگیری و گفتگوهای چند باره خبرنگار این رسانه و دیگر رسانه‌ها با مسئولان پالایشگاه و رئیس روابط عمومی این شرکت در خصوص وضعیت این سینما که تنها مشکلش نبود یک دستگاه پخش دیجیتال است، این خروجی را داشته که مسئولان سخاوتمند این شرکت تنها به این دلیل که خواهان خرید بهترین دستگاه پخش دیجیتال هستند نزدیک به دو سال است شهروندان و خانواده‌های کارکنان پالایشگاه را محروم از استفاده از این مکان فرهنگی کرده‌اند.

اما سئوال اینجاست که آیا در نظر وجدان ایشان و شهروندان قابل قبول است؛ شهری با داشتن چندین سازمان بزرگ متولی از جمله پالایشگاه و منطقه آزاد اروند، مهمترین سینمای آن که جدای از سابقه تاریخی در خوزستان و ایران کمتر سینمایی را می‌توان مشابه آن معرفی کرد، دوسال تعطیل بماند، دوسال فرزندان این شهر از دیدن هر فیلمی که بر پرده‌های سینما آمده در مکانی استاندارد محروم مانده باشند؟ چه کسی پاسخگوی ایجاد عمدی چنین محرومیت فرهنگی برای مردم است؟

به صورت مشخص مدیر عامل فعلی پالایشگاه آبادان و مسئولین دیگری که از ایشان نام برده شد، نسبت به وظایف اجتماعی خود در قبال مردم و حتی کارکنان همان شرکت اطلاع و دریافت درستی ندارند، این موضوع در شرایط فعلی تنها با برکناری مدیرعامل پالایشگاه آبادان قابل حل می‌باشد.

ضمن آنکه باید پرسید آیا خانواده آقای مدیر عامل پالایشگاه آبادان در همین شهر زندگی می‌کند، آیا فرزندان و همسر ایشان هم برای دیدن یک فیلم در مکانی مناسب با وجود سینما نفت مجبور هستند تا مرکز استان سفر کنند؟ آیا آخر هفته‌های خانواده آقای مدیر عامل هم در این شرایط سخت و محرومیت منطقه به شکلی که برای کارکنان پالایشگاه و مردم ترتیب داده‌شده، می‌گذرد؟

رسانه فیدوس از مسئولان وزارت نفت می‌خواهد با توجه به دستور اکید رئیس جمهور محترم مبنی بر اعلام حقوق مدیران شرکت‌های دولتی، حقوق مدیر عامل پالایشگاه و مدیران نامبرده شده را منتشر کنند تا روشن شود با چه میزان از آن حقوق طی یک ماه می‌شود یک دستگاه پخش دیجیتال قابل استفاده در سینما نفت آبادان خریداری کرده و این مکان فرهنگی را راه اندازی کرد.

انتشار یافته: ۱۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
مائده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۵
1
1
خيلي ديررررررررررررررررر است اما بالاخره فيدوس يك واكنشي مقابل تعطيلي سينما نفت، اين پدر پير سينماها، نشان داد ... خيلي قبل تر ها منتظر اين پيام اعتراض‌آميز بودم. در هر صورت ممنون از مطلبتون. اميدوارم وجدان مسئولان مربوطه كمي بيدار شود . با تشكر
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۵
0
0
باسلام به دنبال دریافتی مدیران پالایشگاه نباشید که یک آبادارچی رسمی تو وزرات نفت والا الخصوص واحدهای پتروشیمی فقط امکانات رفاهی شان به اندازه فیش های حقوقی منتشر شده تو ی رسانه ها میباشد در واقع بیشترین امکانات رو این وازرتخانه در اختیار پرسنلش گذاشته هرچند که تمام کارها بدست نیروهای پیمانکاری وقرارداد موقت انجام میشود وآنها اکثرا دنبال امورات شخصی باج گرفتن از پیمانکاران می باشن ما که خودمون تو این مجموعه هستیم شما بفرمایید تماشا کنید
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۵
0
0
جناب بچه های این شهرهم ازهمون اول ازدیدن فیلمهای سینما نفت محروم بودند بهتربگویید بچه پولدارهای نفت محروم شدند بعدتنها مشکل شهرماهمین سینماست که بخاطرش همه را عوض کنند اگه قرارفیش حقوقی کارکنان پالایشگاه همشونررانشون بدن یک کارمند ساده ش چندمیلیون می گیره اینها که به هرحال مسولند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۷
0
0
سلام
از مسئولین سایت فیدوس خواهشمندم نسبت به وضعیت نابسامان بهداری وبهداشت آبادان بیمارستان امام وکارگران قرارداد موقت که سالیان سال با بیش از 20 سال سابقه دارند اما تاکنون رسمی نشدند وتمام کار بعهده انها است یک نیروی رسمی با دیپلم وزیر دیپلم بالای ده میلیون میگیرد وامکانات خانه وخیلی امور رفاهی اما یک لیسانس قرارداد موقت با 20 سال سابقه فقط 15000000 ریال میگیرد واز درمان دربیمارستان محروم وامتیازات رفاهی ندارند درصورت پرداخت پاداش وعیدی کارمند هستند اما درسایر موارد کارگر بحساب می ایند ضمن اینکه رابطه باعث اعطای حکم مسئولیتها میباشد وضابطه وتجربه وتخصص ملاک نیست.
ونیز نیروهای با پارتی با دو سال سابقه رسمی شدند وغیر ازان نیز خیلی نیروی غیر بومی در شرکت نفت از شیراز وشهرهای غیر استان را اوردند ورسمی کردند.
لذا خواهش میکنم صدای ما را برسانی وگزارشی تهیه فرمایید با تشکر
گماری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۸
0
1
فیدوس خان ما که خلاف و با رعایت شوینات ، مطلب رو نوشتیم، چرا خود سانسوری میکنید، شجاع باش و اگه قراره بارون بیاد، ما خیس میشیم،.... پس چاپ کن، ضمنا دوستانی که فکر میکنند بچه نفتی ها پولدارند و حقشون رو خوردند، بهتر بدانند پدرانسان در گرمای 57تا بالاتر حمالی میکنند و شرکت نفت یکدهم پول خونشون رو هم نمیده واگه چندتا شرکتی میشناسی که بالا بالا میپرند، دلیل نمیشه همه رو با یه چوب راند و انصاف دلیل عقل و شعوره و هیچ شرکتی هم خودش رو تافته جدا بافته نمیدونه و اگه آبادان آبادانه ، به لطف مهاجرینیه که از افسا نقاط ایران اومدند و عرق ریخته و میریزند تا آبادان سر بلندو یکپارچه و دور از قومیت بازی و طایفه گری، ادامه حیات بده، پس هوا برای همه گرمه و همه از یه هوا تنفس میکنیم، لطفا ممسولین فیدوس که مدعی هستند، از پاشیدن بذر نفاق در سهر جلوگیری وبیشتر دقت کنند/منتظر پاسخ و نه توجیه، فیدوس هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۹
1
0
مورد سینما نفت یک نمونه مشهود از سوء مدیریت در پالایشگاه است و اگر به لایه های پنهان این مجموعه ورود کرد قطعا به حال و روز آبادان با این مسئولین بی تعصب افسوس خواهید خورد .
غلو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۱
0
1
واقعا جای تاسف داره.بجای اینکه کمک کنیم و شهر رو بسازیم داریم تخریب میکنیم.همونطوری که با تیم فوتبالمون رفتار میکنیم .ما با قاسم پور و فیروزی چکار کردیم؟با شهردار دلسوز و زحمتکش شهرمون چکار کردیم؟حالا هم چسبیدید به پالایشگاه؟مردم ساده ای که فقط دنبال جرقه هستند تا زمین و زمان رو بهم بدوزن.
فقط یادمون دادن گلایه کنیم و غر بزنیم.یادنگرفتیم که حمایت کنیم و بسازیم
نا شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
0
0
اقای مختار سقفی نماینده محترم به کادون زدی
نا شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۷
0
0
اقای مختار سقفی نماینده محترم به کادون زدی
ابادانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
0
0
با تعویض ابوالحسینی ثابت کردی مختار ملقب به مختار ثقفی هستی.
پالایشگاهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۱
0
0
نوبت خاییز می باشد برای تعویض
شرکت نفتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۶
0
0
خاییز .ماهشهر منتظره شماست
شهروند ابادانی شاغل در پالایشگاه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۸
0
0
هنوز دست خدری رییس حراست پالایشگاه در دست خاییز می باشد . اقای مدیر عامل حواست به خدری باشه تمام رفت و امد و مهمان ها یت را بوسیله دوربین رصد می کند و گزارش به تهران می کند. ایشان عاشقه رصد کردن می باشد.
Histats.com START (standard) Histats.com END