آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۰۴۱
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱
همانگونه که پیش از این گفته شد علی اصغر احمدی به عنوان گزینه ی نهایی وزارت کشور به هیات دولت معرفی شده و به زودی نیز معارفه خواهد شد.

روز گذشته نیز رجایی مشاور آیت الله هاشمی به نقل از معاون سیاسی کشور چنین خبری را تایید کرد و گفت: به زودی احمدی به عنوان گزینه استانداری خوزستان معارفه خواهد شد.

در همین رابطه علی اصغر احمدی که هم اکنون دبیرکلی سازمان هلال احمر و معاونت هماهنگی نهاد ریاست جمعهوری را در اختیار دارد ، ضمن تایید این خبر به شوشان گفت: طبق گفته های وزیر کشور و همچنین معاونت سیاسی وزارت کشور ، بنده به عنوان گزینه نهایی به هیات دولت معرفی شده ام و در نشست هیات دولت تصمیم گیری خواهد شد.

احمدی همچنین گفت: پس از انتصاب درخصوص برنامه ها و راهکارها برای توسعه و پیشرفت خوزستان مصاحبه خواهم کرد و امید است پیشرفت خوزستان که به گفته امام راحل دین خود را به کشور ادا کرده است با همراهی و همکاری همه محقق شود.

گفتنی است ، علی اصغر احمدی ، سوابق مدیریتی همچون استانداری گلستان ، معاون امنیتی وزیر کشور ، دبیر شورای امنیت کشور ، دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا را در کارنامه خود دارد و هم اکنون نیز دبیر کل سازمان هلال احمر و معاون هماهنگی نهاد ریاست جمهوری است.

Histats.com START (standard) Histats.com END