آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۱۰۳۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۱
حمله مغول‌ها به کانون پرورش فکری شماره 3 آبادان
به گزارش خبرنگار فیدوس غارت شبانه اموال کانون پرورش فکری شماره 3 کودکان و نوجوانان آبادان بغل گوش فرمانداری ویژه این شهر در شب گذشته بی‌شباهت به حمله مغول‌ها نبوده است.

به گزارش خبرنگار فیدوس غارت شبانه اموال کانون پرورش فکری شماره 3 کودکان و نوجوانان آبادان بغل گوش فرمانداری ویژه این شهر در شب گذشته بی‌شباهت به حمله مغول‌ها نبوده است.

کانون پرورش فکری که باید محل امن حضور کودکان و نوجوانان شهرستان باشد، برای چندمین بار کنار دست فرمانداری مورد غارت و سرقت اراذل وسارقینی قرار گرفته که دیگر به نظر می‌آید روی بردن و استفاده از اموال این مکان فرهنگی به عنوان کاری دائم و بدون دغدغه و دردسر حساب اساسی باز کرده‌اند.

سرقت یک دستگاه کولر دوتکه که هم شامل بخش داخل ساختمان آن، هم موتور آن بر پشت بام بوده، یک دستگاه لپ‌تاپ، سه دستگاه مانیتور، یک دستگاه تلوزیون 40 اینچ، یک دستگاه دوربین عکاسی، یک دستگاه دوربین فیلم‌برداری و... همچنین بر هم زدن و آسیب‌رساندن به دیگر اموال کانون از جمله کتاب‌های آن موضوعی است که به صورت مشخص کار یک نفر یا دونفر، همچنین فردی بی‌تجربه نیست، جدای از اینکه سارقین و اراذل غارت کننده این مرکز مشخص است سابقه سرقت‌های مشابه داشته‌اند، افرادی جامعه ستیز و ضد اجتماعی هستند که لزوم تعقیب و بازداشت ایشان بسیار مشخص است.

اما نکته مهم در این خصوص این است که چنین سرقتی طبق گزارش‌های رسیده ظاهراً برای چندمین بار در کنار فرمانداری آبادان جایی که قاعدتاً باید گشت‌های شبانه‌روزی پلیس در مسیر آن برقرار باشد انجام شده و این موضوع بسیار ناراحت کننده و در عین حال باعث نگرانی است
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۵
0
2
جای بسی تاسف است که با وجود کمبود فضاهای آموزشی و فرهنگی در این شهر شاهد بی توجهی مسئولین به همین اندک فضاهای موجود جهت پر کردن اوقات فراغت فرزندانمان باشیم
Histats.com START (standard) Histats.com END