آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۰۶۱۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۰
گفته میشود این کارگر تقریبا بمدت ۱۰ روز در شرکت آب وفاضلاب اهواز استخدام شده و هنوز فاقد قرار داد قانونی و بیمه تامین اجتماعی بوده است.

به گزارش ایلنا براساس خبری که به نقل از یکی از کارگران شاغل درشرکت آبفای اهواز به ایلنا داده شده است این حادثه روز گذشته (شنبه ۲۴ بهمن ماه) حوالی ساعت ۹ صبح و موقعی اتفاق افتاده است که کارگری بنام «رحیم حلفی» حین لایروبی فاضلاب استخر «الهادی اهواز» با سقوط پنجره مقابل پمپ بر روی سرش در جا کشته می‌شود.

همکاران وی در تشریح جزئیات این حادثه گفتند: آقای «حلفی» هنگامی که در عمق استخر فاضلاب الهادی می‌خواست با کمک جرثقیل مستقر در خارج از استخر فاضلاب شبکه فلزی به ابعاد ۲ متر در ۲/۵متر مقابل پمپ را برای شستشو به بیرون انتقال دهد ناگهان با‌‌ رها شدن این شبکه عظیم فلزی بر روی سرش در جا کشته می‌شود.

به نقل از همکاران وی گفته می‌وشد این کارگر تقریبا بمدت ۱۰ روز در شرکت آب وفاضلاب اهواز استخدام شده و هنوز فاقد قرار داد قانونی و بیمه تامین اجتماعی بوده است.

به گفته آنان با توجه به سابقه شغلی وی به نظر می‌رسد کارگر کشته شده تجربه کافی را برای کار لایروبی در عمق استخرهای فاضلاب که هوای آن پر از گاز‌های سمی است را نداشته است.

منابع خبری ایلنا در آبفای اهواز همچنین درباره حادثه دیگری که تقریبا دو سال پیش در ایستگاه الهادی اتفاق افتاد، ومنجر به کشته شدن دو نفر شد عنوان کردند: پیش از این حادثه دیگری در سال ۹۲ در ایستگاه الهادی برای یکی از کارگران لایروب و شخص دیگری که مسئولیت نگهبانی تجهیزات ایستگاه بوداتفاق افتاده است که در ‌‌نهایت منجر به کشته شدن هر دو نفر انجامید.

به گفته وی در جریان حادثه سال ۹۲، یکی ازکارگران لایروب حین انجام کاردر عمق استخر دچار گاز گرفتگی ناشی از تساعد گاز فاضلاب می‌شود که در ان بین شخص نگهبان که در ایستگاه که شاهد ماجرا بود هنگامی که قصد کمک به کارگر حادثه دیده را داشت خود نیز دچار گاز گرفتگی می‌شود وهردو جان می سپارند.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
oxouryms
|
United States
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
0
0
20
Histats.com START (standard) Histats.com END