آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۰۶۰۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۹
سرهنگ حسین کهیایی فرمانده انتظامی شهرستان آبادان روز شنبه گفت:مأموران گشت موتوری یگان امداد پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت در حال گشت زنی در پارک کودک آبادان بودند که مشاهده کردند شش موتور سوار قصد دارند، کودک 13 ساله ای را به زور سوار موتور سیکلت کنند.
وی اضافه کرد:بلافاصله مأموران موضوع را پیگیری کردند و کودکی که از ترس به خود می لرزید ادعا کرد آنان قصد شومی داشتند و مأموران وارد عمل شدند.
وی افزود: 20 شرور که در پارک نشسته بودند با مأموران درگیر شده و کودک 13 ساله از ترس آنکه به وی آسیبی برسد از محل فرار کرد.در پی این درگیری که در پارک کودک آبادان در گرفت و باعث زخمی شدن یکی از درجه داران یگان امداد پلیس شد، سرهنگ حسین کهیایی فرمانده انتظامی شهرستان آبادان دستور شناسایی و دستگیری عاملان حمله را صادر کرد.
در این راستا، مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با استفاده از منابع اطلاعاتی، به شناسایی این اراذل و اوباش در مناطق جرم خیز اطراف آبادان و شهرهای مجاور موفق شده و با استفاده از اصل غافلگیری، آنان را دستگیر کردند.
سرهنگ کهیایی اظهار کرد: 99 درصد جرایم در آبادان توسط پلیس این شهر کشف می شود و با عاملان ناامنی بدون هیچ گذشت و بخششی برخورد می شود.همه اشراری که به دو پلیس در آبادان حمله ور شده بودند به دام افتادند.در این درگیری استوار دوم علیرضا فلاحی از ناحیه چشم به شدت آسیب دید که با تلاش تیم پزشکی چاقو اصابت شده اززیر چشم این پلیس وظیفه شناس بیرون کشیده شد.
منبع: ایرنا
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
nrwvfkbm
|
United States
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
0
2
20
یاور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
0
0
واقعا اینجوره؟؟؟؟ احتمالا اکثر ماها جزء اون یک درصدی هستیم که کشف نمیشه
دور و بر خونه ما صبحی نیست که شب قبلش از خونه یا مغازه ای دزدی نشده باشه
فیدوس بچاپ
Histats.com START (standard) Histats.com END