آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۰۵۶۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۷
در این برنامه از طرف کتابخانه ی نابینایان سه کتاب گویا به نام های " اسرار قتل رزم آرا " ، " در کنار پدرم مصدق " و رمان " کاکتوس وحشی " به اعضا اهدا شد .

به مناسبت بزرگداشت ایام دهه ی فجر ، کتابخانه نابینایان آبادان ، برنامه ی " همراه با کتاب " را در محل کتابخانه ی نابینایان آبادان  برگزار کرد . در این برنامه پنج نفر از اعضا کتابهایی را در حوزه های روتنشناسی ، رمان و تاریخ به دیگر اعضا معرفی کردند .

همچنین در این برنامه از طرف کتابخانه ی نابینایان سه کتاب گویا به نام های  اسرار قتل رزم آرا ،  در کنار پدرم مصدق و رمان کاکتوس وحشی به اعضا اهدا شد .

کتابخانه ی نابینایان آبادان در حال حاضر دویست نفر عضو دارد و با دویست وبیست عنوان کتاب بریل و بیش از شش هزار عنوان کتاب صوتی ( گویا ) یکی از بهترین کتابخانه های نابینایان استان خوزستان است .

لازم به ذکر است که به همت مسئول کتابخانه ی نابینایان این مرکز توانسته است سه عنوان کتاب صوتی ( گویا ) را به مرحله ی تولید و عرضه برساند .

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
کتابدار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
0
0
دسترسی و بازشنوایی رایگان بیش از ۸۰۰ کتاب صوتی که همگی در بخش نابینایان کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد تهیه شده اند در آدرس http://gooya.hepl.ir
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین کتابخانه های عمومی کشور است.
Histats.com START (standard) Histats.com END