آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
کد خبر: ۳۰۵۴۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با برپایی نمایشگاه کتاب «روزهای خدا» در خرمشهر به استقبال سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان، حمیده عدنانی مسئول کانون شماره 4 خرمشهر با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه در سالن اجتماعات کانون شماره 4 خرمشهر واقع در کوی بهروز این شهرستان برپا شده است و کتاب‌های به نمایش در آمده در این نمایشگاه که همگی مرتبط با ایام پیروزی انقلاب هستند توسط مربیان پرتلاش کانون برای کودکان و نوجوانان معرفی می‌شوند.
وی افزود: در این نمایشگاه کتاب‌های، پرواز 4721، روح‌الله از تولد تا تبعید، دهکده کوچک، آری، آسمان پرستاره، از عبور کارون، جنگ شهرها، ایرباس 300 و به‌سوی پیروزی به نمایش گذاشته‌ شده‌اند و تا پایان بهمن برای بچه‌ها معرفی می‌شوند.
عدنانی با اشاره به این‌که نیمکت‌های پاییزی، زیر بار ستم نمی‌کنیم زندگی، شاه رفت، نماز سبز، در طلوع آزادی، حرکت آغاز می‌شود، امام آمد، درود برادر ارتشی، آن جمعه، شاه‌ها و تاج‌ها، اشغال، کبوتران حرم، ما شما را آدم کردیم، مسابقه غارتگری و مرگ در مرداب دیگر کتاب‌هایی هستند که در این نمایشگاه در ایام‌الله دهه فجر در معرض بازدید و مطالعه کودکان و نوجوانان قرارگرفته‌اند یادآور شد: در حاشیه این نمایشگاه کودکان و نوجوانان بامطالعه کتاب‌های این نمایشگاه در مسابقه کتاب‌خوانی و نشریه دیواری شرکت می‌کنند و مطالب خوانده شده خود را با شرکت در این دو فعالیت در ذهنشان ثبت می‌کنند.
گفتنی است: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در استان خوزستان 56 مرکز ثابت و سیار دارد که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده همزمان با سی هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی را در 30 شهر استان برای بچه‌ها اجرا خواهند کرد.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
wqihpytw
|
United States
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
0
0
20
Histats.com START (standard) Histats.com END