آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
Array
تعداد نظرات: ۳۸ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۰

استاندار خوزستان با بیان اظهاراتی در اهواز مخالفت خود را با انجام حصارکشی به دور منطقه آزاد اروند اعلام کرد و گفت منطقه آزاد اروند به تنهایی می تواند به استان خدمات خوبی بدهد. اظهارات استاندار در حالیست که منطقه آزاد اروند تاکنون به دلیل عدم حصارکشی نتوانسته کارکردهای خود را حتی در شهرهای آبادان و خرمشهر محقق کند. 

به گزارش رهیاب نیوز عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان در بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری امروز در جمع خبرنگاران به تشریح عملکرد یک ساله خود پرداخت و گفت:در روزهای اول کار مانورهای متفاوتی از مواد مخدر گرفته  مسائل اجتماعی برگزار کردیم که این مانورها ادامه خواهد داشت در کنار این مانورها در بحث امنیت ، مواد مخدر و مناطق آلوده به مواد مخدر موفقیت های خوبی صورت گرفت.

وی ادامه داد:با پیگیری های که شد چند کار اساسی را انجام دادیم منطقه آزاد آبادان و خرمشهر باید یک خدمات متقابلی را ارائه دهد  منطقه آزاد با حصار دور خودش کشیدن نمی تواند تبدیل به یک کانون فعال اقتصادی شود اولین ضرر و زیانش به مردم می رسد بعد نصیب استان و کشور خواهد شد.

استاندار خوزستان  تاکید کرد:منطقه آزاد به معنای تردد سهل برای یک فعالیت اقتصادی است که معیشت و امنیت مردم را تامین کند برای آنجا تصمیمی گرفته شد که مردم منتفع شوند وتردد بیش از حد شود  تا رونق اقتصادی در مرزها رخ دهد اعتقادم این است اگر منطقه آزاد به تنهایی خوب مدیریت کند و استان هیچ چیز دیگری نداشته باشد به تنهایی می تواند خدمات خوبی به مردم استان بدهند حتی موجب رونق استان های دیگر می شود.

وی ادامه داد:دومین کاری که انجام دادیم بندر شادگان بود که تاسیسات عظیمی آنجا بود  با مذاکراتی که  با وزیر کشور داشتیم مجوز این بندر را گرفتیم تا ان شالله قبل از عاشورا کار عملیاتی آن را انجام دهیم تا بندر شادگان زیر مجموعه بندر امام شود.

 مقتدایی گفت:یک اقدام عمرانی اقتصادی سنگین در منطقه چزابه داشتیم که شامل 32 کیلومتر راه و بازارچه آنجا می شود که  اعتبار 10 میلیاردی برای جاده تخصیص داده شد و کار پایانه چزابه  را از بازارچه جدا خواهیم کرد.

وی ادامه داد:کار بعدی ما در هندیجان است  روز چهارشنبه یکی از معاونت های گمرک کشور می آید تا شرایطی را فراهم کنیم تا تاثیر شهر وبندر هندیجان بر بهبهان ،امیدیه، رامشیر و آغاجری محسوس شود امتیازی به فعالین بندری هندیجان خواهیم داد تا هم آنها منتفع شوند همه به شهرهای اطراف توجه شود.

استاندار عنوان داشت:تاکید خاص بر خرید  کالاها و خدمات درون استان داشتیم که پیشرفت خوبی حاصل شد ولی مطلوب ما نیست شاید 70 درصد محقق شده است همه شرکت ها و ادارت ملزم هستند که از محصولات درون استان و بنکداران استفاده کنند خود این کار یعنی اشتغال.

وی اضافه کرد:غیر از ادارات و دستگاه ها یک  اقدامی  باید توسط مردم صورت بگیرد آنها باید از کالاهای درون استان خرید کنند مثلا مردم وقتی به سوپرمارکت ها وبازار  می  روند در حالیکه محصول مشترک استانی وجود دارد محصول یک استان دیگر را می خرند مردم از محصولات استان استفاده کنند.

 مقتدایی گفت:اراضی 550 هزار هکتاری یک کار جانانه ایی است که در حال انجام است چیزی نزدیک 5 هزار نفر در این پروژه الان مشغول به کار شده اند که از کل اشتغالی که صورت گرفته است فقط 11 درصد غیراستانی بوده است آن هم به دلیل تخصص هایی که نیاز بوده است امیدواریم اشتغال در این طرح به 10 هزار شغل برسد.

وی ادامه داد:قصد ما این است که کارهای عمرانی در استان صورت بگیرد که از روال معمول خارج است یکی بحث 1300 میلیارد تومان زیرساخت های سرمایه گذاری در بخش های مختلف درکل استان است که این کار اگر اتفاق بیفتد ده ها برابر این مبلغ از طرف سرمایه گذارهاست.

استاندار در خصوص آلایندگی ها در استان توضیح داد:بحث آلاینده ها در کل کشور و دنیا مطرح است باید بر اساس اولویت ها جلو برویم اگر بدون مطالعه بخواهیم دست به کاری بزنیم چون طرح های بی مطالعه عوارض زیست محیطی خواهد داشت مثل سد گتوند که بخشی از کار دیده نشد یا بحث کشت وصنعت که فقط مقطع تولید را در نظر گرفتند و آب و زه آب ها را در نظر نگرفتند.

وی ادامه داد:برای حل مشکل آلاینده ها نمی شود شمشیر برداشت و کاری انجام دهیم که تبعاتش را نمی دانیم چیست در بخش های مختلف با تانی و آرامش پیش خواهیم رفت تا حالا دو بار مسئولین الکل سازی رازی را خواسته ام و در خفا آنها را توبیخ کرده ام نیاز نیست هرکاری را علنی انجام داد.

انتشار یافته: ۳۸
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شاهین
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
هر ادم عامی و امی که در ابادان و خرمشهر زندگی میکنه میدونه که تا همین الان منافع خالص منهای ضرر(تورم وگرانی مسکن) که از طریق منطقه آزاد اروندنصیب استان شده بیش از چیزیست که به آبادان و خرمشهر رسیده .ولی چرا آقای استاندار نمیبیند معلوم نیست . نمایندگان شهر آبادان و خرمشهرو مسولین منطقه آزاد در خواب تشریف دارند ؟ این اظهارات را نمیشنوند؟ نمیخوانند ؟ موضع تان را برای مردم اروند شفاف کنید .
آبادانی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
آقای مقتدایی ! لطفا اینقدر به فکر بردن امکانات ابادان و خرمشهر به شهرهای دیگر استان نباشید! لطفا بذارید اینجا یه سر و سامانی بگیرد
کمال
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
نمایشگاه خودروهای اروندی در نمایشگاههای دائمی اهواز ؟؟!! حالا واقعا این امتیاز اقتصادی منطقه آزاد اروند نیست؟ این بردن حق اشتغال اروند به اهواز نیست؟با این اوضاع دیگه کدام سرمایه گذار میاد اروند سرمایه گذاری کنه؟ بابا دیگه چه اتفاقی باید بیفته که مسولین خواب اروند و نماینده ها بیدار بشن؟؟
سروش
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
بابا مرگ یکبار ؛ شیون یکبار ؛ تابلوهای منطقه آزاد رو بکشید پایین تا ملت تعیین تکلیف بشن . وزیر یه چیز میگه ؛ استاندار یه چیز دیگه ؛ نماینده و فرماندار و مدیرعامل هم هرکدوم یه ساز دیگه . مردم آبادان هم آش نخورده و دهن سوخته . آقای مقتدایی ورژن 2 مارا به خیر تو امیدی نیست ؛ شر مرسان
شهاب
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
با این چراغ قرمزی که مقتدایی نشون داد یعنی هیچ تضمینی برای سرمایه گذاران در اروند از طرف ایشان وجود ندارد . اقای استاندار اینجور حمایت میکنند؟ عدالتت کجا رفته ؟ لااقل ربع اهواز از اروند حمایت کن .
علیرضا
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
با استاندار شدن مقتدایی و منطقه آزاد شدن کل آبادان و خرمشهر، بعد از سال ها امیدوار شدیم که دوباره شاهد آبادانی این منطقه باشیم ولی متاسفانه نه تنها این طور نشد که بدتر از گذشته شد. داشتم به این اصل شک می کردم ولی حالا ایمان آوردم که آبادان در این وضعیت آبادشدنی نیست. فقط مردم خسته تر و کلافه تر میشن و روز به روز آمار مهاجرت روند صعودی بیشتر خواهد شد و تا چند سال دیگر این شهر خالی از سکنه... کاشکی همچین همشهری هایی نداشتیم کاشکی از این شهر دل می کندیم و کمتر زجر می کشیدیم...
رضا
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
پیشنهاد میدم برای همایت از آبادانی شهر های استان مردم ابادان و خرمشهر پول بدن و چه بسا رضایت استان دار جلب بشه
کارمند شرکت نفت
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
میدانید منافع حصارکشی چیست ؟؟؟سوءالی که ماهرروز روی بنر های تبلیغاتی منطقه آزاد میبینیم ...واقعا چه سوءال بیخودی ...جوابش رو گرفتیم ...مقام اول منطقه کجایی ؟؟؟حالا بفرمایید برید دبی دنبال سرمایه گذار ...
ساسان
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
بله دیگه با ردن امتیاز خودروها شروع شد حالا نوبت امتیازات دیگه است
حسین نظری
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
اقای استاندارفرمودند مابرای مردم ابادان خرمشهردرموردخودروهای اروندکاری کردیم که متنفع شدند.منظورازنفع چیه ماکه نمیدونیم.شمامارو روشن کنید اقای استاندار.تااونجایی که مامیدونیم مردم دیگرشهرهای استان متنفع شدند نه ابادان خرمشهری ها.اگرمنظورشما اینه که خریدوفروش ماشینهازیادشده چه دخلی به مردم مستضعفی داره که همیشه هشتشون گرو نهشونه.خودتونم هم خوب میدونید که تنها راه سروسامان گرفتن مردم ابادان خرمشهروشهرشون راه اندازی کامل منطقه ازاده که اونم تاحصارکشی نشه میسرنیست وشمامی خواهید بااین اظهاراتتون دراین ضمینه کارشکنی کنید.البته مسئله محصورشدن منطقه یه قانونه وباید اجرابشه وشمانمی توانیدبااین اظهارات بی اساس وبی منطق جلویش رابگیرید.اقای استانداردربخش دیگری ازسخنانشان فرمودند منطقه ازادبایدبه استان خدمات بدهد.استان چه خدماتی بعدازجنگ تحمیلی به ابادان وخرمشهرداده.ماهرجای ایران که میرویم مردم شهرهای دیگرازمامیپرسندچراشهرتان هنوزابادنشده واینقدرخراب است باسرافکندگی بایدجواب بدهیم درحقیقت جوابی نداریم بدهیم در واقع ابادان وخرمشهردربرابرتمام شهرهای دیگرهیچ پیشرفتی نداشته.اقای مقتدائی شما خودتان اینطورکه شنیده ایم.ابادانی هستید.به قول دوستمان مارابه خیرتوامیدی نیست شرمرسان.این حرف تنهامن واقای سروش نیست اکثرهمشهریهای شماست.
ابادانی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
مشکلات ابادان از نماینده هاست.متاسفانه سال اینده مردم ما باز هم به همین نماینده ها و یا افراد مشابه که امتحان پس داده هستند میدن.تا جوانان تحصیل کرده و دلسوز نمایند ه شهر نشوند اتفاقات بد ادامه خواهد داشت.فیدوس لطفا منتر کن.
اردشیر
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
ما قبلا فکر میکردیم استاندار فقط دنبال بردن امکانات منطقه آزاد به استانه امابانظری که ایشان داره میخواد جلو رشد منطقه را بگیره!!!چرا منطقه آزادنباید حصارکشی بشه .آقای نماینده منطقه اروند استاندار به جهت مسئولیتش تعصب نصبت به شهرشرا گذاشته کنار شما چرا از ایشان حمایت میکنید. این مردم آبادان خرمشهربودن که با رای خود این اعتبار را بشما دادن تراخدا یکم به فکر این مردو بی کس باشیدقیمت خانه ها توآبادان و خرمشهر بعداز صحبت رئیس جمهور چندبرابر شد اجاره ها همچنین .آقای مقتدایی شما بعنوان استانداردراین زمینه چه کمکی به مردم منطقه اروندکردید که حالا امکاناتی که هنوز نه بداره نه به بار میخواهید تمام استان از آن بهرهمندشود.اگه شما مزایای هندیجان را میخواهید به تمام استان تعمیم بدیداینجا با هندیجان فرق میکنه اینجا مردم بعداز زجر جنگ و بدبختی زجر تبعات منطقه آزاد را هم کشیده اند.ای کاش استاندار آبادانی نبود بخدا دارم دق میکنم از آبادانی بودنم دیگه بدم میاد.
sohrab
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
قضیه بردن امکانات منطقه آزاد توسط استاندار یک فاجعه است که هرروز داره بیشتر میشه متاسفانه نمایندگان آبادان هم قبلا از این قضیه حمایت کردن .آقای عبداله کعبی من فکر میکنم چون شما در منطقه آزاد هستی نمایندگان آبادان این کارو میکنند.همه چیز شده بچه بازی ولجبازی .آقای کعبی یا شما از طریق دولت دراین خصوص یکاری بکن یا از منطقه آزاد بیابیرون تا حضرات بخاطر مخالف با شما به مردم منطقه ضربه نزنند.
بهنام
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
جناب استاندار محترم اگر جوری صحبت نکنه و جوری عمل نکنه که رضایت مسئولین و بخصوص شخص آقای ... جلب بشه خیلی زود ایشان را کله پا میکنند . جنابان در اهواز نمیتوانند پیشرفت آبادان و خرمشهر را ببینند .
علی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
فیدوس جان هر چند از وضعیت و امکاناتت بی خبریم ولی دراین برهه حساس که اکثرنزدیک به همه مطبوعات و سایت ها اونوریند و بشکلی میشه گفت در مقابل حق و حقوق مردم آبادان خرمشهر خبر میزنند انتظار داریم پر خبرتر زنده تر و بروزتر باشید . توفیق شما ارزوی ماست
ابادانی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
من با نظر بهنام موافقم.درگیری بین نماینده ها و اقای کعبی داره به منطقه ازاد و به شهر ضربه میزنه.بهترین کار رو سال اینده باید انجام بدیم.دور تموم این نماینده ها چه ااقای کعبی چه انصاری ، چه سعدون زاده چه دهدشتی و سایر افرادقدیمی خط بکشیم وطرحی نو در اندازیم.باید ابادانیهای واقعی که جوان هستند و باسواد و عاشق ابادان رو انتخاب کنیم.البته اگه چنین افرادی کاندید بشند.من از فیدوس خواهش میکنم زمینه اطلاع رسانی جهت انتخاب درست رو از همین حالا شروع کنه.مرسی.
امین حمیدیان
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
با سلام تا حالا 15 کامنت در این مورد نوشتم برای این یکی دیگه حرفی ندارم برداشت ازاد .........................................................................................................................................................................................................................................................................................
پژواک
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
از سایت محترم فیدوس تقاضا دارم مصاحبه ای با جناب استاندار ترتیب دهند ومخالفتهای مردم آبادان وخرمشهر را به اطلاع ایشان برسانند.
سروش
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
کاش آقای ... خودشون در مورد منطقه آزاد و لزوم توجه به اهواز سخن می گفتند .
امیر
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
اونا که قبلا کامنت میگذاشتن و از طرح خودرویی استاندار حمایت میکردن و اعتقاد داشتن که به نفع مردم منطقه ارونده دیگه نیستن!!!! حالا بهتون ثابت شد که استاندار بفکر مردم مرکز استانه نه به فکر آبادان؟ آقای داوودی که با شجاعت از استاندار حمایت میکردی کجایی؟ الان بیا برای طرح جدید استاندار آبادانیت که میگفتی مدافع حقوق مردم آبادانه نظر بده. پس معلوم شد سنگ استاندار را به سینه میزدی نه آبادان را.بابا شما که توجنگ ماندی و از شهرت دفاع کردی تو پالایشگاه زحمت کشیدی بازم مدافع مردم شهرت باش اسیرخط و باندبازی نشو
ناخدا
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
برید جمعش کنید . .. بیچاره مردم بی پناه آبادان و خرمشهر.
کمال
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
اقای مقتدایی دیگه شمسیر را از رو بستی . شما گفتید اقای نعمت زاده صلاحیت ورود به بحث تردد خودرو را نداره شما هم نه شرعا ونه قانونا.و نه عرفا.و نه اخلاقا صلاحیت اینرا نداریدکه وارد این مقوله بشید . چرا به مردم اروند اجحاف میکنید . شما که دم ازمدیریت و توسعه میزنید ومیگید باید منافع اروند به استان برسه مگه این منافع به خود اروند رسیده که به استان برسه ؟ فعلا که استان از این امتیازات بیشتر از اروند بهره برده. اقای مقتدایی با طناب بعضی هاکه دشمن سی ساله ابادان خرمشهرند تو چاه نرو .
کاظم
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
من نمیدونم کی در ابادان به ایشون مشاوره میده . ولی به اقای داوودی که از بچه های این شهر و مطالب فیدوس را دنبال مینمایند و با این دغدغه ها آشنا هستند پیشنهاد میکنم حتما این نگرانی های مردم را تا به انفجار نرسیده به ایشان برسانند
رضا
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
جنابعالی که دم از منفعت ویگرمناطق استان از امتباز منطقه اروندی میزنید مگر اروند کنار و چوئبده با انهمه ایثارگری و سرزمین عملیات والفجرهشت جزو مناطق محروم استان ودر همسایگی اروند نیست ؟؟ پس چرا از این مناطق سخنی به میان نیاوردی . از هندیجان و رامهرمز و بهبهان هم که گفتی یعنی اروندکنار و چویبده مستحق تر نیستند؟؟ این نشون میده شما با این منطقه وبا جزیره ابادان مشکل داری .!!
امیر
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
جناب رئیس جمهور محترم با اعلام آبادان و خرمشهر بعنوان محدوده منطقه آزاد محدودیت فعالیت منطقه آزادرا محدودبه این دوشهر کردندآقای مقتدایی شما چکاره هستی که روی حرف رئیس جمهوراونم با این قدرت حرف میزنی .بابا قانون شکنی و ادعا هم حدی داره .بیچاره همین شما اصلاحاتی ها احمدی نژاد را متهم به بی قانونی میکردیدکاری نکنید مردم یروز دوباره بروند دنبالش شما که اینهمه قدرت و ادعا داری وحرف دولت ورئیس جمهور را قبول نداری چطور از پس مسئولین و نماینده های اصفهان برنمیایی که آب کارونو نبرن.فقط برا مردم مظلوم و ستمدیده آبادان و خرمشهر قدرت نمایی میکنید.
رضا
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
آقایان نمایندگان آبادان وخرمشهرامروز روزی ست که شما بایددر کنار مردم از انها دفاع کنید لذا این یک فرصت است برای شما اگربا مردم بودید با مردم خواهیدماند اگر امروز بامردم نبودید ... در اینده مردم با شما نخواهند بود
دلسوز آبادان
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
هیچ منطقه شازادی بدون محصور شدن معنی پیدا نمی کند و اگر حصار کشی بنا بفرض محال تحقق پیدا نکند یعنی باید منطقه آزاد اروند منحل شود که این هم با حرف یک نفر امکان پذیر نیست چون مصوبه دولت محترم می باشد و لذا به این اظهارات توجه نکنید.
کمالی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
سلام بعد از قانون شکنی استان دار و استفاده از امتیاز شهروندان اروند برای انتقال خودروهای منطقه ازاد در خارج از محدوده قانونی .جناب استان دار اقدان به کارشکنی و اظهار نظر خارج از مسو لیت قانونی خودشون .برای کسر امتیازات منطقه محروم و ستم دیده ابادان خرمشهر میکنند..از شهروندان دلسوز میخوام که مراتب شکایت و نارضایتی خود را به گوش سازمان بازرسی کل کشور برسونند. که البته چندی پیش هم به جناب مقدایی در مورد خودروها تذکر ضمنی داده بودند..تعداد بالای شکایات باعث حساس شدن و رسیدگی مسولین به اقدامات و سخنان اخیر خواهد شد. لیینک شکایات سازمان بازرسی کل کشور http://shekayat.bazrasi.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=28721aec-3b4c-463d-b68a-b8c71c431765
sina
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
مگه دست شوماست منطقه ازاد اصلا معنی شو میدونید ..یعنی تجمع امتیازات اقتصادی وتجاری در بک نقطه خواص.
امیر
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
فیدوس برزیله
آبادانی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
اولین ضرری که به استان مقتدایی بعد از حصار کشی می رسه عدم تردد خودرو در اهواز و دیگر شهرهای استان است...
علی
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
باسلام میخواهیم بدانیم منطقه ازاد چه نفعی برای مردم این شهر داشته جز گرانی مردمانی که از نظر مالی دچار مشکلات هستند وتوانایی خریدشان کم است کارگرانی که با بوجود امدن منطقه ازاد سنوات ومرخصیشان نصف شده حقوقشان کاهشه پیدا کرده ایا منطقه ازاد غیر از گرانی وتورم غیر از این چیزه دیگری داشته بابا این شهر زیر ساختهایش مال 70 سال پیش است بجایی که به زیبایی شهر وجمع اوری پولهای کلان برای انتخابات باشید به فکر چاره ای برای رونغ کار وبیکاری وجلوگیری از تورم مسکن باشید هرچه غیر بومی در پالایشگاه مشغول کار هستند در صورتی که حداقل در هر خانه سه یا دو جوان تحصیل کرده بیکار وجود دارد د
ناصر
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
من نمیدانم این منطقه آزاده یا منطقه استاندار و بابا نماینده محترم تکونی - دادی - فریادی - همتی - جربزه ای و ..... نشان بدید .
امیر احمد
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
فیدوس ... استاندار عزیز و فهیم خوب میدونه با کی طرفه و باید چکار کنه، تو که عددی نیستی جوجه
مهدی کامارو
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
مسله ماشینا که کلا از دست منطقه ازاد در رفته بابا من رفتم شیراز دیدم اونجا هم ملت پلاک اروند دارن توش موندم ..از هم.ن اول مشخص بود نمیتونن یه استان به بزرگی خوزستان کنترل کنن بلاخره ماشینها خارج میشند.و گندش حسابی داه در میاد....البته شنیدم بی سرو صدا دارن ماشینا رو بر میگردونن نمیدونم تا چه حد درسته نمیدونم...وهمش زیر سر بی کفایتی و منطقه ازاد
سامان
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
امیراحمد درست گفتی فیدوس عددی نیست بلکه واقعیتیست که در قلب ماست ....
چهره نگار
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
جناب اقای امیر احمد . چرا بحق حرف نمیزنید .این اقای مقتدایی توی این چند سال برای ابادانی شهر چه کار کرد جز شعار دادن من خواهش میکنم اگر شما کاری از ایشان دیدید که برای این شهر انجام‌داده بگید تا مردم هم بدونند .البته بدون حرفهای شعاری ...
کاردوست
|
-
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
0
0
حصار کشی از ریشه غلط است و اثرات سوء ان در دراز مدت مشخص میشود،اینقدر مساله را به سمت تعصبات شهری سوق ندهید.اگر مقاومت استاندار نباشد مردم عادی در دام امیال سازمان منطقه ازاد گرفتارو چه بسا ناتوان تر از دیروز خواهند شد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
Histats.com START (standard) Histats.com END