آخرین اخبار
آه اگر آزادی سرودی می خواند/کوچک/همچون گلوگاه پرنده ای/هیچ کجا دیواری فرو ریخته برجای نمی ماند. (احمد شاملو)      
تیتر یک
استخدام از وابستگان وزیر رفاه تا نزدیکان استاندار خوزستان، نمایندگان سابق کهگیلویه، کرمانشاه و بوشهر
طی یکسال گذشته در دوره مدیریت اسدالله غلامپور در "شرکت پتروشیمی امیرکبیر" نزدیک به 300 نفر به صورت قراردادمدت معین، قرارداد مستقیم با شرکت، تامین نیرو، رفاه پردیس، تعمیرات و زرین کنگان استخدام شده‌اند.
فساد اقتصادی و نهادهای نظارتی خوزستان؛ سکوت و انفعال
فیدوس- همه دلالان، ذی‌نفعان و منتفعان ملی و منطقه‌ای فساد در خوزستان دست به‌کار شده‌اند تا فساد پنهان بماند، در این بین نهادهای نظارتی تحت فشار یا هر دلیلی خاموش‌اند، هرچند بازار پرونده‌سازی برای منتقدان داغ است.
افشا جزئیاتی از فروش خارجی محصولات پتروشیمی امیرکبیر
پایگاه خبری فیدوس- این مطلب پیرامون جزئیات ابهاماتی به ارزش مالی چند میلیون یورو در فروش صادراتی محصولات است که مانند کلاهی گشاد بر سر سهامدار عمده پتروشیمی امیرکبیر رفته
قسم خوردن کواکبیان و شرح وقایع مجلس قبل
پایگاه خبری فیدوس- مصطفی کواکبیان می‌گوید: «در حوادث آبان ۹۸ چهار بار پیگیر استیضاح رحمانی فضلی وزیر کشور بودم ولی هربار آقای لاریجانی مانع این کار می‌شد. آقای رحمانی فضلی باید دعاگوی آقای لاریجانی باشد
معارفه اسدالله غلامپور طی همین هفته به عنوان مدیر عامل غدیر
طبق اخبار رسیده اسدالله غلامپور مدیر عامل برکنار شده پتروشیمی امیرکبیر و مدیر عامل سابق شرکت نوشیدنی آلئوئورا ساوه طی همین هفته به عنوان مدیر عامل پتروشیمی غدیر معارفه می‌شد.
جدی شدن انتصاب سیاسی و مسئله‌دار در سمت مدیر عاملی پتروشیمی غدیر
پایگاه خبری فیدوس-لابی فاسد سیاسی ظاهرا باز درب خانه پتروشیمی غدیر در ماهشهر را زده است.
اصلاح قانون مبارزه با مفاسد اقتصادی چه مزایایی دارد
با تمدید استجازه‌ی رهبری در مورد دادگاه‌های ویژه‌ی جرایم اقتصادی ، اسماعیلی، سخنگوی قوه‌ی قضاییه در آخرین نشست خبری خود خبر از تغییراتی در آیین‌نامه‌ی این دادگاه داد.
آنچه دیده شد، آنچه دیده نشد و شش پرونده به ارزش چند هزار میلیارد تومان
پایگاه خبری فیدوس - در خصوص مسئله فعالیت‌های مدیر عامل سابق پتروشیمی امیرکبیر در این رسانه موارد متعددی مطرح شد که اهمیت آنها بیش از همه مربوط بود موارد زیر بود
نقش یک خانواده در تاریخ ویرانی آبادان
پایگاه خبری فیدوس طی چندین مطلب به موضوع عبدالباقی پرداخته است، در این نوشته با استناد به مواردی روشن قصد بر تحلیل نقش خانواده عبدالباقی در تاریخ ویرانی آبادان داریم.
حلقه نخست از زمین‌خواری در آبادان
پایگاه خبری فیدوس- قول داده بودیم در پرونده زمین‌خواری مطالبی را با شما در میان بگذاریم. این گزارش کوتاه بخش نخست از این مطالب خواهد بود که در آن به اسامی اشاره شده است.
نکاتی درباره اوراق نفتی و فروش آن
پایگاه خبری فیدوس-در شرایطی که فضای بازار ارز در حال تجربه ثبات نسبی است، برخی منتقدان دولت با سیگنال‌های خطرناک و اشتباه، در مسیر افزایش قیمت دلار و به هم ریختن بازار ارز گام برداشته‌اند.
گزارش یک کلاه برداشتن و گذاشتن میلیاردی بر سر بیت المال در روز روشن
پایگاه خبری فیدوس-شفا دارو پرونده‌ای است به ارزش چند صد میلیاردی که سرنوشت مبهم آن با اسامی: علی صدقی، محمد احتیاطی، شبنم نعمت‌زاده و صلح عجیب اسدالله غلامپور و... پیوند خورده است.
فشار یقه سفیدها برای بستن پرونده‌هایی با ارزش چند هزار میلیارد تومان
پایگاه خبری فیدوس-پای ذی‌نفعان هزاران میلیارد تومان از دست رفته وسط است. فسادی که کمتر از ده درصد آن معادل خرید 40 درصد سهام هلدینگ بزرگ پتروشیمی باختر است.
کلاه گشاد هزار میلیاردی
پایگاه خبری فیدوس- این مطلب گزارش معامله پتروشیمی امیرکبیر با شرکت پیلار از شکایت تا مصالحه‌ای با ضرر نزدیک به هزار میلیارد تومان است، همراه با واکاوی نقش مجیب، احتیاطی، غلامپور، مهدوی و گروه مطهری اصل
پربازدیدها
Histats.com START (standard) Histats.com END